Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Девять месяцев беременности суррогатной мамы

Перший і другий місяці вагітності - найважливіші, як для сурогатної мами, яка звикає до свого нового становища, так і для малюка, чиє формування закладається саме в цей короткий період. Організм жінки перебудовується під нові потреби, створює пуповину і плаценту, необхідні для безпеки і харчування плоду. Вже на четвертому тижні у малюка формується хребет і починає битися серце, розвиваються внутрішні органи, у тому числі і мозок. На 6-му тижні формується зовнішність - форма носа, очей, рота. Тому в цей період сурогатній мамі вкрай важливо уникати стресів, шкідливих речовин, куріння, вживання алкоголю, а також серйозних фізичних навантажень. Організм проводить серйозну гормональну перебудову, це позначається на емоційному стані жінки - воно стає нестабільним, можлива легка депресія.

Для того, щоб зберегти заряд гарного настрою і бадьорості, сурмамі слід виконувати кілька простих правил:

  • Звільніть свої вечори для повноцінного відпочинку. Найкраще це час приділити своїм дітям - почитайте їм, сходіть з ними на дитячий майданчик.

  • Не відмовляйте собі в довгому сні. Лягайте спати раніше, вставайте пізніше - можна попросити близьких приготувати сніданок, щоб вам допомогти. Якщо після обіду вам хочеться подрімати - не відмовляйте собі в цьому задоволенні, нехай організм набирається сил для своєї важливої ​​місії.

  • Слідкуйте за харчуванням і нормальною кількістю вітамінів в організмі - це важливо для правильного формування плоду.

  • Рухайтеся. Ви можете дозволити собі довгі прогулянки, повільний біг і шопінг в своє задоволення.

Невідкладний виклик лікаря

Будь-які серйозні зміни самопочуття в гіршу сторону - привід негайно викликати швидку допомогу. Кров'янисті виділення з піхви, головний біль і температура під час нападів нудоти, набряки, і неможливість нормального виведення сечі - все це тривожні ознаки того, що організм не справляється з навантаженням сам.

Третій-четвертий місяць

У цей період маленький організм вже сформований, далі він буде рости і розвиватися. До кінця третього місяця у дитини розвинені очі, обидві півкулі мозку і органи травлення - шлунок, жовчний міхур і кишечник. Дитина вже активно рухається, правда, дещо хаотично. Як тільки сформується мозочок, рухи стануть більш плавними, дитина буде реагувати на зовнішній шум і активність сурогатної матері.

Організм жінки

Якщо сурогатну маму мучив токсикоз - на третьому місяці він проходить, і самопочуття серйозно поліпшується. Це ідеальний час, щоб займатися тим, що ви любите - відпочивайте, гуляйте, приділяйте час своєму хобі, слухайте музику. Можливі перепади настрою і швидка стомлюваність - не варто переживати, до кінця третього місяця гормони повернуться в норму і симптоми вщухнуть.

Можливо, вас почне турбувати запор - у такому випадку вживайте більше свіжих овочів і фруктів. Збільшаться й напружаться грудні залози, позначиться венозна сітка на грудях.

У цей час дитина починає активно рухатися, але, якщо сурмама відчуває різкі поштовхи - це ознака того, що дитині не вистачає кисню. У такому випадку слід трохи прогулятися або, якщо ви займалися фізичною працею - припинити і дозволити собі відпочити. Важливо спостерігати за рівнем вітамінів в організмі, адже він може страждати від гіповітамінозу.

П'ятий-шостий місяць

У плоду активно росте скелет, значить, сурмамі слід споживати більше кальцію - його недолік може позначитися на стані зубів. Пульс частішає, адже в організмі жінки з'явився новий коло кровообігу. У цей період може відчуватися слабка подоба сутичок. Не варто лякатися, це відповідь матки на рухи дитини.

Поради сурогатній мамі:

  • Взуття з каблуком вище 2 см слід відкласти;

  • Відпочиваючи, намагайтеся лежати на боці для кращого відтоку крові і профілактики варикозного розширення вен;

  • Дотримуйтеся дієти - їжте більше свіжих овочів і фруктів, сир, відварні м'ясо і рибу.

  • Спіть не менше 8 годин на день, багато гуляйте, дихайте свіжим повітрям.

Останній триместр

Малюкові сподобається, якщо в цей період сурмама буде слухати неголосну класичну музику. Щоб допомогти йому зберегти потрібне положення, потрібно носити бандаж для вагітних. Крім того, це допоможе сурмамі швидко повернути струнку фігуру після пологів. Може турбувати печія - щоб її уникнути, харчуйтеся частіше, але маленькими порціями; уникайте різко нахилятися. Після їжі корисно буде посидіти або пройтися; спати потрібно на високій подушці.

Слідкуйте за харчуванням - контроль ваги так само важливий, як і колись, так само як і контроль випитої рідини. Це допоможе уникнути набряків. Більше ходіть пішки, пийте вітаміни і намагайтеся спати, лежачи на боці.