Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Когда принимают решение стать суррогатной матерью

Піти на такий серйозний крок може далеко не кожна жінка. Та й за медичними показаннями підходять не всі - лише жінки, які народили вже як мінімум одну здорову дитину. І, тим не менш, місія її буде неоціненна - адже вона допоможе комусь пізнати радість материнства, яка їй самій вже відома. Для цього в лоно сурогатної матері поміщається чужа яйцеклітина, штучно запліднена в лабораторних умовах. Це означає, що генетично дитина ніяк не пов'язана з сурогатною мамою, вона лише виношує його, відіграючи важливу роль у розвитку нового маленького життя. Сурмамi слід сприймати себе як виховательку або няню, яка дбає про малюка і про його безпеку, але потім повинна буде віддати його справжнім батькам.
Причинами такого серйозного кроку можуть бути самі різні мотиви. По-перше, сурогатне материнство для чужих людей увазі чималу фінансову винагороду. По-друге, причини можуть бути і в щирому бажанні допомогти комусь близькому, наприклад сестрі або подрузі, стати мамою, коли з різних причин це нездійсненно природним шляхом.
У кожному разі, майбутня сурогатна мама повинна ретельно зважити всі «за» і «проти», перш ніж робити такий серйозний крок. Як би там не було, це дуже благородний вчинок, адже сурогатна мама подарує комусь маленьке щастя, а значить, в якомусь сенсі це благодійність - давати людям те, у чому вони так потребують. Дуже важливо сурогатній мамі пам'ятати, що це - не її дитина і що його доведеться віддати, адже його справжні батьки довгі роки боролися за це маленьке диво, яке росте в животі у іншої жінки.