Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Советы генетическим родителямГенетичні батьки майбутньої дитини зобов'язані перебувати у шлюбі. Цей пункт регулюється законодавством - тільки офіційно зареєстрована гетеросексуальна пара може дати згоду на імплантацію ембріона і скористатися послугами сурогатної матері.

Подбайте про юридично правильно складений договiр, що захищає права обох сторін.

Постарайтеся завести теплі дружні стосунки з сурогатною матір'ю, ставтеся до неї з повагою - адже вона носить вашу дитину.

Якщо сурмама не хоче різко змінювати звичний уклад життя, не варто на цьому наполягати. Звичайно, це не стосується випадків, коли під питанням здоров'я і життя вашого малюка.

Генетичнiй мамі бажано, хоча і необов'язково, бути присутнім на пологах і під час догляду за немовлям до його виписки з пологового будинку. Це допоможе звикнути до крихкої суті, пробудить материнський інстинкт і навчить правильно з дитиною поводитися.

Якщо дозволяє стан здоров'я, мама може годувати дитину грудьми - вироблення молока в такому випадку продукується за допомогою гормональних препаратів.

Немає необхідності приховувати від дитини його походження, це може призвести до постійного стресу і розладу в сім'ї, якщо з якихось причин дитина дізнається про це не від вас і не в ранньому віці. Досить пояснити дитині, що у нього була «годувальниця», в животі якої він ріс, перш ніж потрапити до мами з татом.