Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Лекарства и беременность суррогатной мамы

Вакцини
Прямий вплив вакцинації на плід навіть під час першого триместру ще не доведено. Тим не менш, медики уникають вакцинувати вагітну жінку, особливо - вводити живі вакцини, крім випадків нагальної необхідності - коли занадто високий ризик інфекції або коли вона може завдати серйозної шкоди матері і дитині. Але навіть у таких випадках вакцинацію намагаються відкласти до 2-го або 3-го триместру, щоб знизити ризик нашкодити плоду.
Єдиними рекомендованими вакцинами для вагітних є вакцина проти грипу і дифтерійно-правцевим, тому це різко знижує ризик захворювання правцем у новонароджених.
Всі інші необхідні вакцини вводяться до вагітності, щоб забезпечити плоду максимальний захист в тілі сурогатної мами.
Ліки
Якщо на 14-й день після впровадження заплідненої яйцеклітини рівень ХГЛ підтвердив вагітність, значить, сурогатна мама і дитина вже пов'язані спільною кровоносною системою. А це означає, що мамі слід уважно ставитися до речовин, що надходять в організм, тому деякі з них можуть завдати непоправної шкоди ще не оформили чоловічкові. Абсолютно протипоказані вагітним алкоголь і нікотин, а також ряд сильнодіючих лікарських препаратів. Варто пам'ятати, що на перших тижнях існування у плода формуються внутрішні органи, і необережний прийом ліків без нагляду доктора може викликати серйозні вади розвитку. Крім того, ліки можуть викликати алергічну реакцію і у сурогатної матері, організм якої через перебудову на час вагітності дуже чуйно реагує навіть на перевірені препарати. Прийом ліків повинен проводитися тільки за погодженням з медиками, тому навіть у самих безпечних з них існує ряд протипоказань і побічних ефектів, які можуть особливо яскраво проявлятися у майбутніх мам.
Якщо сурогатна мама страждає від головного болю, печії або проблем травлення, вона зобов'язана звернутися за допомогою до лікаря, який веде вагітність - тільки кваліфікований фахівець може призначати лікування на будь-якому етапі виношування дитини.
До категорично заборонених відносяться препарати, що легко проникають через плаценту в тендітний організм плоду і здатні викликати незворотні наслідки. Деякі з них:

  • Велика частина антикоагулянтів
  • Антибіотики широкого спектру дії
  • Снодійні
  • Сечогінні
  • Вітаміни для вагітних

Згідно з медичними дослідженнями, далеко не всі жінки в нашій країні (всього близько 30%) вступають у складний період вагітності, маючи повний запас вітамінів, необхідних жінці і дитині на ранніх стадіях вагітності. Більша ж частина, залежно від місця проживання і роду діяльності страждає від браку того чи іншого вітаміну або мінералу. Особливу потребу жіночий організм відчуває в залізi, кальції, йоді, цинку, вітаміні В6 і фолієвої кислоти, дефіцит яких здатний викликати аномалії внутрішньоутробного розвитку плода.
Під час вагітності сурогатній мамі знадобиться в півтора рази більше вищевказаних речовин, і заповнювати їх потреба необхідно ще до перенесення яйцеклітини, щоб батьки дитини були впевнені в його здоров'ї і хорошому самопочутті навіть на самих ранніх стадіях розвитку.
Прийом вітамінів і мінералів проводиться за приписом і під чуйним наглядом медиків. Спочатку сурогатна мама здає аналізи, які діагностують їх рівень в організмі, а потім доктором прописуються необхідні вітамінно-мінеральні комплекси, з деякими варіаціями обов'язкові до прийому до кінця вагітності.