Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Послеродовое восстановление

Перший тиждень після пологів.

Цей період буде найважчим - адже організм приходить до тями після сильного стресу. Можливі різкі перепади настрою, дратівливість, сонливість. Це дає про себе знати гормональний дисбаланс. Не варто переживати, рівень гормонів повернеться в норму через тиждень-два. Щоб у цей час підтримати власні сили, сурогатній мамі слід, по-перше, якнайшвидше повернутися до своєї сім'ї і дітям, які будуть кращої моральною підтримкою. По-друге, корисними будуть дихальні вправи з йоги і нескладні фізичні навантаження, дозволені доктором. Все це допоможе зняти стрес і повернутися до звичного життя.

Що стосується організму, то в перший тиждень можливі неприємні «тягнуть» відчуття по всьому тілу. Це нормально, аджевнутрішні органи після пологів займають фізіологічно правильне місце, сходяться кістки і м'язи, розтягнуті плодом.

Всі інші зміни залежать тільки від того, як протікали пологи і втручалися лікарі в їх перебіг чи ні. У разі втручання післяпологовий період краще провести під регулярним наглядом медиків, щоб уникнути серйозних проблем зі здоров'ям.

Обов'язковою умовою після пологів є використання спеціальних прокладок для породіль, тому деякий час (близько 2 місяців), поки буде загоюватися матка, йтимуть кров'янисті виділення, так звані лохії. Їх тривалість становить до 40 днів, якщо йдуть довше - це серйозний привід звернутися до лікаря. Використання звичайних прокладок в цей період виключено через їх синтетичний склад - вони не дають шкірі дихати і гальмують природний процес загоєння.

За перші три тижні матка зменшиться з 500 до 75 г, до цього потрібно бути готовою. Скорочення матки виражається у відчутті «сутичок», тяжкості внизу живота.

Найважливіше під час відновлення сурогатній мамі - не переоцінювати свої сили. Адже, як би добре ви себе ні відчували, повністю організм відновиться тільки через кілька місяців. Присвятіть ці місяці турботі про себе і своїх близьких, заняттю нескладними видами спорту (наприклад, для породіль існують окремі напрями йоги). Якщо відчуваєте, що не справляєтеся з навантаженням - просіть допомоги у рідних і близьких. Головне - дбати про себе і пам'ятати, що скоро фізичний стан повернеться в норму.

Правила гігієни:

  • Кожен день приймайте душ - це не тільки підтримає чистоту тіла, але і змиє втому і зайві тривоги. Пам'ятайте - в перші тижні після пологів ванни категорично протипоказані.

  • Підмивайтеся 4 або більше разів на день. Кращим регулятором частоти процедур буде ваше відчуття комфорту.

  • Подбайте до пологів про комплект зручнї бавовняної білизни. Вона необхідна до повного загоєння матки, бо перешкоджає розмноженню бактерій і набагато краще пропускає повітря. Перед тим, як одягти, обов'язково її пропрасуйте.

  • Міняйте прокладки кожні 3-4 години.

У разі виявлення патології (яскраві кров'янисті виділення, різкі болі в області промежини, неприємний запах виділень і т.п.) потрібно терміново звернутися до лікаря! Ці відхилення від норми можуть бути ознакою як занесеної в організм інфекції, так і розбіжностей шва або більш серйозних проблем.