Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Подготовка суррогатной мамы

Підготовка сурогатної мами складається з двох важливих етапів - психологічна і безпосередньо підготовка організму до перенесення ембріона.

 

Другий потрібно починати задовго до позитивного результату ХГЛ. Він включає в себе не тільки повну і ретельну перевірку здоров'я, але й постійний контроль над хорошим самопочуттям сурогатної мами. Це означає, що її слід оточити турботою і увагою, адже самопочуття жінки вкрай важливо для настання вагітності і нормального її перебігу.

 

Втім, генетичним батькам не потрібно наполягати на тому, щоб сурмама жила разом з ними весь період вагітності. Варто пам'ятати, що ця важливий для вас людина - самостійна особистість з усталеними звичками і поглядами, які можуть різнитися з вашими. Та й подумайте, чи комфортно буде вам жити з малознайомою людиною? І чи не створите ви сурогатної матері стресові умови своєї надмірною опікою і невсипущим контролем? Крім того, у вагітної жінки, особливо в період гормонального дисбалансу, може скластися неправильна думка про ваші стосунки - не виключено, що вона стане почувати себе повноправним членом сім'ї, до якої вона так звикла, і розуміння, що це тепле спілкування закінчиться після пологів, призведе до розчарування і депресії. Це може негативно позначитися на здоров'ї майбутньої дитини, так що занадто тісного спілкування сурмамі і генетичним батькам краще все-таки уникнути.

 

Так само сурогатній мамі після пологів слід уникнути відвідувань сім'ї, для якої вона виношувала дитину, навіть якщо батьки не перешкоджають цьому. Зустріч з дитиною, яку ви виношували, може виявитися невиправдано болючою і пробудити материнські почуття, абсолютно природні для жінки по відношенню до будь-якій дитині. Це викличе психологічний дискомфорт для вас і родини, що вже відбулася.

 

Набагато комфортніше буде, якщо перекласти турботу про сурмаму на плечі професіоналів, які мають великий досвід у веденні сурогатної вагітності. Це забезпечить своєчасне проведення медичних обстежень, гарантію нормального протікання вагітності і заощадить батькам час, який можна витратити на підготовку до появи нового члена сім'ї.

 

 Перший етап підготовки організму сурмами - це її повне обстеження. Другий - синхронізація менструальних циклів з генетичною мамою за допомогою гормональних препаратів. Це необхідно для нормальної імплантації ембріона, яка і буде наступним етапом. Після перенесення жінці протипоказані інтимні стосунки і напружена фізична праця протягом 2 тижнів, щоб підвищити шанси ембріона прикріпитися. Через 12-14 днів після перенесення проводиться аналіз на вагітність.

 

Якщо він позитивний, сурмамі призначають гормональні препарати, застосування яких триває до 14 тижня вагітності. Весь цей час жінка знаходиться під чуйним наглядом медиків.