Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Послеродовая депрессия суррогатной матери

Майже всі жінки після пологів відчувають психологічний дискомфорт - це різкі перепади настрою, смуток і дратівливість. Ці симптоми у своїй сукупності отримали назву «післяродова хандра». По факту, це різка зміна настроїв, пов'язана з перепадом рівня гормонів, яка проходить протягом двох тижнів. Не варто боятися - коли врегулюється рівень гормонів, сурогатна мама зможе повернутися до свого звичайного життя. Тим не менш, якщо її поведінка і самопочуття серйозно турбують - має сенс розповісти про все лікареві, який розвіє більшу частину страхів і сумнівів.
Набагато складніше доводиться, коли післяродова хандра переростає в депресію.
Вона виражається в:
пригніченому настрої, почутті провини і марності;
втраті ваги і апетиту;
підвищеної стомлюваності і хронічної безсонні;
втраті інтересу до улюблених справ і людей.
 Тим більше вона небезпечна для сурогатних мам, коли після пологів дає про себе знати материнський інстинкт, і може мучити невиправдане почуття провини перед «кинутим» дитиною. У такій ситуації обов'язково потрібна консультація психолога в клініці сурогатну маму, адже боротися з депресією власними силами не завжди представляється можливим. Щоб не впасти духом остаточно, сурогатнiй матері варто якнайшвидше повернутися в сім'ю, до своїх дітей і чоловіка - адже, зрештою, саме заради них вона пішла на такий відповідальний крок. Звична обстановка і домашні клопоти допоможуть швидко повернути життя назад, а ще більш приємними їх зробить той факт, що сім'я тепер може ні в чому собі не відмовляти.
Щоб уникнути марного занепокоєння, сурогатна мама може поспілкуватися з батьками дитини, якого вона виношувала - це допоможе їй заспокоїтися і переконатися, що з маленькою людиною все гаразд, він ні в чому не має потреби і відмінно себе почуває. Тим не менш, дуже важливо для сурогатної матері розуміти, що вона виношує не свою дитину, а виконує благородну місію - допомогає з'явитися на світ маленькому диву і подарувати комусь радість стати батьками.
Щоб не виникало тривожних думок про майбутнє дитини, сурогатній мамі корисно до пологів спілкуватися з його генетичними батьками, бачити їх радісне передчуття і розуміти, що вони і є його справжня сім'я.
Декілька порад:

  • зберігайте режим здорового харчування, до якого звик ваш організм за час вагітності;
  • проводите час зі своєю сім'єю, адже вона - найцінніше, що у вас є;
  • займайтеся спортом, попередньо проконсультувавшись у лікаря;
  • знайдіть собі хобі;
  • добре висипайтеся;
  • частіше бувайте на свіжому повітрі.

Все це допоможе сурогатній мамі повернути життя в колишнє русло, зробивши її ще більш насиченою з щасливою.