Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

2 19На жаль, все більше пар стикаються з проблемами, намагаючись зачати дитину. На щастя, навіть найважчі випадки безпліддя не безнадійні: на допомогу приходить сурогатне материнство. Це актуальне рішення для тих пар, де жінка з різних причин не може сама виносити або народити дитину. Такою причиною може стати відсутність матки, серйозні проблеми з серцем і інші причини, за якими жінка не може виносити або народити дитину. У таких випадках сурогатне материнство стає для подружньої пари єдиним способом мати генетично рідну дитину.

Детальніше...

DETAIL PICTURE 11788650

У всіх жінок, які виношують і народжують дітей, є одна загальна проблема: вони цікаві оточуючим рівно до того моменту, поки не народять дитину. Потім вся увага перемикається на новонародженого, жінці більше ніхто не приділяє увагу. Дуже часто після пологів на себе не залишається ні сил, ні бажання щось робити. Це в корені неправильне явище, оскільки важливо пам'ятати, що з народженням дитини у сурогатної матері життя повинно йти так само, як воно йшло до вагітності.

Яким має бути післяпологове відновлення

Часто післяпологове відновлення в нашій країні включає в себе в кращому випадку фізіологічні дані, які необхідно привести в норму, при цьому психології приділяється дуже мало уваги. І це тільки половина проблеми: багато жінок після народження дитини, особливо сурогатні мами, які і без того переживають нелегкий психологічний період, не приділяють належної уваги навіть відновленню фізіології. І даремно: не сам процес вагітності або пологів, а саме перші кілька місяців після них грають найважливішу роль у відновленні організму після пологів.

Детальніше...

kogda mozhno planirovat beremennost posle zamersheyЯкщо вірити статистиці, більше половини жінок страждають від різного ступеня депресії після народження дитини. При цьому абсолютно неважливо, перші це пологи, або у вас вже є власні діти, і ви вже переживали це все. Досить швидко емоції щастя і радості змінюються панікою, яка може перейти в розпач. Це актуальна тема для вагітних жінок у всьому світі, але особливо вона актуальна для сурогатних матерів. У разі, коли жінка виношує і народжує дитину не для себе, психологічні проблеми поглиблюються ще й тим фактом, що вона змушена розлучитися з малюком, до якого звикала протягом 9 місяців.

Детальніше...

1395508583 zhenskaya konsultaciya pustoe plodnoe yayco prichinyПроблема безпліддя вже давно стала справжнім бичем 21 століття. Все більше і більше людей не можуть зачати дитину, і не завжди відомі причини цієї патології. Багато в чому на допомогу приходить сучасна медицина: в більшості випадків молодим парам вдається зачати і народити дитину. Зовсім інша справа, коли завагітніти намагаються люди старше 40 років або ті, у кого є серйозні проблеми з репродуктивним здоров'ям. У деяких сумних випадках класична медицина допомогти не в змозі, і тоді вдаються до репродуктивної медицини. Послуги репродуктивної медицини - це окрема галузь, яка займається питаннями народження дітей. У випадках, коли пара тривалий час не може з незрозумілих причин зачати дитину, або є серйозні проблеми зі здоров'ям, такі як вроджені патології, генетичні захворювання, захворювання серця або повна відсутність матки у жінок, лікарі можуть порекомендувати використання послуг сурогатної матері для лікування.

Детальніше...

241581

Для того щоб малюк нормально ріс і розвивався, сурогатна мати повинна величезну увагу приділяти своєму раціону. Правильно складений графік і меню харчування допомагають не тільки розвитку повноцінного, нормального дитини, але також і сприяє хорошому самопочуттю самої сурогатної матері. Це допоможе звести до мінімуму токсикоз, уникнути такої неприємної проблеми, як запор у вагітних, і в цілому зберегти хороше травлення.

Для нормального повноцінного розвитку дитини дуже важливо, щоб організм сурогатної матері отримував достатню кількість вітамінів і мінералів, необхідних для розвитку. Це буде корисно і для тіла сурогатної матері, адже якщо малюк не отримує достатньо таких речовин як, наприклад, кальцій, організм віддає власні ресурси, в результаті чого псуються нігті, волосся і зуби.

Детальніше...