Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Здається, що власну думку про сурогатне материнство мають всі, від кращої подруги до бабусі по сусідству. Тим складніше визначитися майбутній сурогатній мамі: добре ж це все-таки, чи погано. Якщо запитати у батюшки в найближчій церкві - то швидше за все, він відповість, що в божий промисел втручатися гріх. Погляди церкви на те, що гріх, а що ні, змінюються повільно. І це загалом добре. Впадати в крайнощі - обов'язок релігії, так вона врівноважує нас. І якщо десь православ'я занадто сильно заносить вправо - то це тільки для того, щоб людство не пішло наліво. Але наша дорога все-таки лежить прямо, а тому потрібно шукати золоту середину.

Як часто трапляється: народженого природним способом малюка не хочуть і не чекають. Сурогатна дитина ж навпаки: довгоочікувана і бажана.

Думка вчених усього світу одноголосна: скоро сурогатна вагітність буде такою ж буденною процедурою як переливання крові, пересадка нирки або кісткового мозку. Всі ці процедури теж колись вважалися гріховними і заборонялися церквою. Зараз же людей нагороджують і поважають за здачу крові, хоча перелита кров також несе в собі чужий генетичний матеріал. І нехай поки за донорство яйцеклітини або сурогатне материнство не дають почесних значків, як за кров і плазму. Але все вказує на те, що цей час недалеко, якщо вірити вченим - то в 10 роках від нас. Адже середній вік народження дитини росте, екологія підкошує здоров'я жінки. І необхідність у допоміжному виношуванні скоро буде така ж гостра, як в пересадці органів. Можна, звичайно, почекати моменту, коли роль сурогатної мами буде визнана і оцінена суспільством. А можна проігнорувати думку бабусі-сусідки і зробити подвиг просто зараз. Адже для бездітної пари - це дійсно великий вчинок і остання надія на повноцінну сім'ю.

Але навіть якщо ви вирішите для себе, що сурогатне материнство не несе нікому зла - а тільки добро, не звертати увагу на косі погляди не так просто. Наші психологи працюють і в цьому напрямку теж. Кожна ситуація унікальна, а тому - вас розпитають про ваші умови життя і оточення, підкажуть, як пройти програму з мінімальним приверненням уваги. Існують клініки, які можуть запропонувати вагітним сурогатним мамам «притулок» на пізніх строках - коли ваше становище вже не приховаєш мішкуватим одягом.

Найчастіше всі сумніви у жінки розвіюються, коли вона бачить результат свого вчинку - народження нового життя, щастя - яке переповнює батьків.

Так чи інакше, вам потрібно розібратися з моральним питанням сурогатного материнства самостійно. Кожна жінка має право на радість материнства, і у кожного є право вибору.

Рекомендуємо почитати про взаємини сурогатної мами і батьків.