Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Сурогатна мама - «горщик» для вже готової зернини. І чим його наповниш - те й буде живити зерно життя. Тут важливий і раціон, і екологія, і настрій мами, і підтримка її близьких.

Ставлення сурогатних мам до малюка за розповідями схоже з відношенням хрещеної мами до хрещеника. А тому, «багаж» здоров'я і міцна нервова система - це найцінніший подарунок, який ви можете подарувати дитині, коли вона вирушає в захоплюючу подорож під назвою життя.

Головне, що ви можете забезпечити дитині протягом вагітності - це спокій. Нервова система малюка формується в утробі і на неї сильно впливають стреси і поганий настрій мами. Спілкуйтеся з близькими та друзями, слухайте музику. Клініки зазвичай виплачують мамам свого роду «декретні». Але на відміну від державних виплат - ці починаються з самого першого місяця вагітності. Щоб при бажанні ви могли не працювати, якщо на роботі сильно втомлюєтеся.

Щоб уникнути зайвої уваги сусідів (якщо маму це турбує) можна обговорити можливість переїзду в Київ на пізніх термінах - на арендовану квартиру або ж у пологове відділення. Такі моменти зазвичай вирішуються в індивідуальному порядку. Детальніше читайте в розділі про конфіденційність і оплату.

Що стосується харчування - ви напевно вже вивчали це питання вздовж і впоперек, адже вже народжували і маєте власного малюка. Але нагадаємо: є спеціальні вітаміни і дієти для вагітних. Як правило, вони насичені йодом і залізом - двома архіважливими для формування плоду мікроелементами.

Іноді в клініках є дієтологи, які допоможуть вам правильно сформувати раціон. А якщо вже зовсім пощастить - то після переїзду до Києва і зовсім не доведеться піклується про меню: вам його і складуть, і приготують, і подадуть на стіл.

Сурогатне материнство - це гуманний, свідомий вчинок. А тому, мами підходять до сурогатної вагітності з усією відповідальністю.