Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

У клініці вам запропонують пройти ряд обстежень, щоб переконатися, що майбутня сурогатна мати цілком і повністю здорова. Вимагайте, щоб всі аналізи, а також медичні розхідники, вам забезпечили безкоштовно. Це один з перших показників благонадійності клініки. До речі, крім цього медустанову зобов'язане сплатити вам проїзд туди і назад.

Перед програмою сурогатного материнства покладено пройти такі дослідження:

Визначення групи крові та резусу - безумовно корисно, якщо ви їх не знали раніше. Необхідні, оскільки ваші показники повинні збігатися з даними генетичних батьків.

Клінічний аналіз крові - робиться за розгорнутим принципом (не так як завжди в наших державних лікарнях).

Коагулограма - показники згортання крові і схильності до тромбозу майбутньої сурогатної мами.

Тест на віруси RW, ВІЛ, HCV, HBV. Результати діють протягом трьох місяців. Обов'язково витримуються інкубаційні періоди - тобто, тестування проходить кілька разів.

Тест на TORCH інфекції. Слово T.o.R.C.H. складено з перших літер найбільш небезпечних для плода інфекцій: токсоплазмоз, краснуха, цитомегаловірус, герпес. Це одні з найважливіших показників для успішної сурогатної вагітності.

Біохімімія крові виявить рівень АлАТ, АсАТ, білірубіну, глюкози, сечовини. Дійсна місяць.

Загальний аналіз сечі допомагає виявити ряд захворювань на ранніх стадіях, вказує на стан нирок, сечового міхура і багато що іншого. Дійсний місяць.

Методом ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція - новий революційний метод діагностики) виявляють у майбутніх сурогатних матерів хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, генітальний герпес, цитомегаловірусні інфекції. Результати діють півроку. Цей метод також дозволяє проводити складні генетичні дослідження.

Мазок на мікрофлору (береться з цервікального каналу та уретри). Крім характеру мікрофлори, визначається ступінь чистоти піхви. Результати дійсні місяць.

Цитологія (зішкріб з шийки матки). Результати дійсні місяць.

Флюорографія. Проводиться раз на рік.

Вивчення ваших аналізів і заключення від трьох фахівців: терапевта, гінеколога, психіатра. Терапевт може дати висновок про загальний стан здоров'я. Гінеколог проводить додатковий огляд, психіатр оцінить вашу готовність до всіх труднощів і нюансів сурогатного материнства. Звичайно, ніхто не вимагає від вас бути роботом. Навпаки, сумніви і страхи - це здоровий стан жінки, якій доведеться віддати дитину, яку вона народила. Завдання психіатра насамперед полягає в тому, щоб підтвердити: ви усвідомлюєте всі труднощі сурогатного материнства і приймаєте їх.

Ваші переживання, сумніви «сурогатне материнство - це добро чи зло» - окреме велике питання. І його ми намагаємося розкрити максимально детально і з усіх боків.