Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Конфіденційність сурогатної мами настільки важлива, що захищається законом. Спокій і медичну таємницю учасниці програми сурогатного материнства захищає три статті «Основ законодавства України про охорону здоров'я». У Цивільному Кодексі України закріплено право на таємницю про стан здоров'я (ст. 286). А також - Конституція України та ряд міжнародних документів регулюють питання медичної етики, поваги честі людини і її права на особисте життя.

Обов'язок всіх учасників програми - дотримання повної секретності. Згідно з Міжнародним кодексом медичної етики (1949 рік), лікар має зберігати в таємниці всю інформацію про пацієнта. Це ж говорить і Декларація про забезпечення прав пацієнта в Європі за 1994 рік. Тільки якщо пацієнт дасть письмову згоду, дані про нього можуть бути розкриті.

Заборона на обговорення медичної таємниці стосується не тільки лікарів - але і всіх співробітників клініки, і навіть ваших сусідів. Поширення будь-якої інформації, пов'язаної з вашим здоров'ям, діагнозом, фактом звернення до медзакладу - також заборонено і карається адміністративно (можуть стягуватися штрафи).

Секретні відомості ділять на два види: медичні (відомості про стан здоров'я пацієнта) і немедичні (відомості про його інтимне і сімейне життя).

Детальніше про закони, пов'язанї з сурогатним материнством, читайте тут.