Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Давайте подивимося, хто ж може стати сурогатною мамою:

Це жінка у віці, в якому виношування дитини дається найлегше - за законом це 20-44 років. На практиці, зазвичай, 18-річні мами зустрічаються рідко, так як друга обов'язкова вимога - наявність своєї здорової дитини, яку вона народила природним шляхом, тобто без кесаревого розтину.

Майбутня сурогатна мати повинна бути абсолютно здоровою фізично і психічно. А ще - повинна бути готова до програми морально.

Найголовніше для сурогатної мами - хороше здоров'я і добрі наміри. У клініці жінку обстежують, на основі чого лікар дає медичний допуск до програми сурогатного материнства. Далі черга консультації з психологом і психіатром. Якщо психіатр оцінює стан вашої нервової системи, то психолог визначає рівень готовності.

Психолог клінік як правило виявляє, чи розумієте і усвідомлюєте ви все те, то можете почати відчувати в процесі програми сурогатного материнства і після неї. А також - чи зможете впоратися зі своїми сумнівами. Звичайно ж - вони у вас будуть, це абсолютно нормально. Ніхто не в праві вимагати від сурогатної мами бездушності робота. Також важливий ваш рівень свідомості. Адже протягом 9 місяців ви відповідаєте за маленьке життя всередині вас.

Телефонуйте та запитуйте    +38 (095) 423-16-69        +38 (097) 139-84-86

Або ж заповніть анкету на сайті - щоб консультант сам вам передзвонив.