Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Отже, шановні жінки, ви в нашому розділі «сурогатне материнство» - а значить, вам цікава тема сурогатної вагітності, її законність в Україні, вартість та всі найменші нюанси.

Перш ніж прийняти важливе рішення і рухатися далі, давайте розберемося, що таке сурогатне материнство, і хто така сурогатна мати.

Для деяких жінок перешкодою перед сурогатною вагітністю стає страх, що дитина буде їй генетично рідною. Перше і головне: це фізично неможливо. Отже, давайте раз і назавжди дамо сурогатному материнству точне визначення.

Сурогатне материнство - це метод лікування безпліддя сторонньої заміжньої пари. Народжена сурмамою дитина в усіх відношеннях буде рідною для тих, хто надав свій генетичний матеріал. Родинний зв'язок такого малюка і жінки, що його виносила, повністю виключена і заборонена законодавством України.

Як настає сурогатна вагітність?

Яйцеклітину, запліднену екстракорпорально («в пробірці») витримують 3-5 днів у спеціальній чаші - щоб отримати ембріон. Після закінчення цього терміну, його підсаджують в матку сурмамі, попередньо стимулюючи її ендометрій - життєдайне середовище для вже існуючого зародка. Тобто, для виникнення і розвитку вагітності потрібні: сперма - тата, яйцеклітина - мами, ендометрій (поживне середовище) - сурмами. За великим рахунком, суть сурогатного материнства - це внутрішньоутробне «вигодовування».

Сурогатне материнство - це допоміжна репродуктивна технологія, яка передбачає участь трьох людей в зачатті і народженні. Чоловік дає сперму для запліднення. Найчастіше - це майбутній фактичний і законний батько малечі. Якщо мама не може виносити і народити, але кількість і якість фолікулів у неї добрі - вона стає донором яйцеклітини. І тоді для пари малюк буде повністю рідним. Іноді, учасниць чотири або навіть п'ять. У цьому випадку мають місце сурогатна вагітність, донорство яйцеклітини, а іноді - і донорська сперма. Жіночий і чоловічий матеріал завжди береться з анонімної загальної бази донорів, а тому генетичними родичами будуть анонімні благодійники.

Сурмама виконує благородну жіночу функцію виношування людини. З донорами вона пов'язана тільки підходящої групою крові. Сурогатна вагітність протікає абсолютно так само, як і звичайна. А тому, якщо ви легко виносили і народили природним шляхом власного малюка - швидше за все, і з сурогатною вагітністю та пологами все буде аналогічно.

До речі, наявність власного сина або доньки, народжених природним шляхом - одна з обов'язкових вимог. Фахівці клінік, як правило, намагаються звести до мінімуму будь-які ризики для сурмами - адже вони несуть за неї відповідальність. Абсолютна законність і регульованість процедури забезпечує права і захист усіх учасників програми в Україні.

Обов'язкові вимоги до сурогатної матері:

фізичне і психічне здоров'я, відсутність шкідливих звичок, наявність здорової дитини, народженої природним шляхом. Вік для сурогатного материнства 19 - 39 років.

Також є ряд інших вимог.

Докладний список медичних досліджень

Юридичні вимоги та гарантії для сурогатних мам