Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Говорити чи дитині про те, що його виносила сурогатна мати?Сурогатне материнство - це єдиний спосіб для жінок, у яких відсутня матка або якi страждають важкими захворюваннями, отримати генетично рідну дитину. Багато сімей, які вдаються до допомоги сурогатних матерів, задаються питанням, як сказати дитині про його появу на світ і чи потрібно взагалі це робити.
Питання, однозначної відповіді на яке немає. Є сім'ї, які вважають за потрібне розповісти дитині про сурогатне материнство / донації клітин, а є й такі, хто воліє закопати цю правду далеко і назавжди. І ті й інші мають на це право і не можуть бути об'єктом звинувачень і докорів. У будь-якому випадку необхідно враховувати той момент, що рано чи пізно може знайтися «добра» сусідка, яка розповість все Вашій дитині у всіх фарбах і з урахуванням свого ставлення до даної процедури.
Найчастіше, батьки, які використовують допоміжні методи репродуктології, не особливо поширюються про це, а часом і зовсім приховують цей факт, навіть від близьких родичів. А після успішного завершення програми, і зовсім забувають про участь якоїсь сурогатної мами, і того факту, що дитина була народжена сторонньої жінкою.
Але, якщо Ви вже вирішили повідати дитині про чудотворні технологіях, за допомогою яких він з'явився на світ, робіть це правильно. Попередньо поспілкуйтеся з професійним психологом на тему того, як коректно і безболісно розповісти малюкові про його зачаття і народження. Виберіть правильні слова і манеру оповіді так, щоб дитині було все зрозуміло і цікаво. Важливо завжди пам'ятати той факт, що сурогатна мама - це лише жінка, яка виношує дитину. Генетично він з ній не буде пов'язаний. У майбутньому, малюк не матиме жодних подібностей з сурогатною мамою, ні фізичних, ні психологічних. Немає також ніякої необхідності в знайомстві дитини з жінкою, яка його виносила. Сприймайте цей факт як медичну частину. Адже породіллі само не призводять дитини до лікаря, який вів вагітність, приймав пологи і т.п. Сприймайте донорів клітин, сурогатних мам як частина медичного персоналу, який всією командою допомагає Вам здійснити заповітну мрію про здорову дитину.