Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Сурогатна мама і біологічні батьки

Приймаючи рішення вступити в програму сурогатного материнства, і передбачувані батьки та сурогатна мама потрапляють в потік медичних обстежень, консультацій і домовленостей. Будучи зайнятими в процесах програми, її учасники не особливо акцентуються на психологічну сторону питання. Та й складно передбачити, які відчуття будуть випробовувати учасники програми після того, як все завершиться. Тим не менш, після народження дитини, сурогатні мами іноді стикаються з певними труднощами психологічного характеру. Не оминає стороною це питання і передбачуваних батьків.
Кожен з учасників програми сурогатного материнства може відчувати свою «психологічну драму» і до цього потрібно бути готовим заздалегідь.
Безумовно, коли пара звертається за сурогатним материнством, серйозним випробуванням це може стати для жінок, як для подружжя, так і для сурогатної мами.
Спочатку програми, на першому етапі, найчастіше сурогатні мами не переживають негативних моментів і думок. У теж час передбачувані батьки також спокійні, адже вони зважилися на програму, перед тим як все дізнавшись і обдумавши.
Згідно з проведеними дослідженнями, багато сурогатних мам починають трохи переживати і хвилюватися з приводу того, в яку сім'ю потрапить дитина, чи буде йому там добре, і чи будуть його любити. Тобто сурогатна мати хоче не тільки вдало виносити малюка безпліднiй парі, народити його здоровим, але і деколи думає про його подальшу долю.
У тож час, генетичні батьки, можуть хвилюватися про стан здоров'я жінки, яка виношує їх дитину, щоб вона дотримувалася всіх необхідних правил і норм.
Після того, як дитина з'являється на світ, сурогатна мама може зіткнутися з такими психологічними складнощами: певна психологічна розгубленість після пологів, складності при передачі дитини його батькам, синдром «звикання» до малюка за час вагітності.
Батьки іноді бояться одного моменту - сурогатна мама відмовиться віддавати дитину. Але, такі випадки зустрічаються дуже рідко, і часто там, де закон проти цього безсилий. Якщо ж пара проводить програму в акредитованій клініці, і згідно з місцевим законодавством, то в цьому випадку проблем виникнути не може. Інакше порушники контракту понесуть покарання, згідно з буквою закону.
Але, часто сурогатні мами йдуть на таку програму, керуючись конкретною метою, тобто отримати фінансову винагороду (для своїх конкретних цілей) і допомогти бездітним людям. Ця думка, а також правильна консультація з психологом, виключають будь-які складнощі під час проведення програми.
Дуже багато випадків, коли сурогатні мами і біологічні батьки дуже тепло і позитивно один до одного ставляться, і після завершення програми розлучаються добрими друзями.
Після пологів сурогатна мати може переключитися на своїх рідних дітей, сім'ю, та інші особисті моменти. А думка про те, що сурмама подарувала таке щастя людям, які вже зневірилися бути батьками, допомагає уникнути негативних думок.
Важливим залишається ставлення суспільства, яке часто відноситься до сурогатного материнства негативно. Але, з часом, це думка змінюється, так сурогатне материнство стає все більш популярним і распатроненним.
Будь психологічні складнощі з'ясовні в даній ситуації. Але вони не глобальні і спілкування з професійним психологом легко допоможе розвіяти сумніви, у сурогатної мами і у потенційних батьків.