Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Где искать эмоциональную поддержку при бесплодии?

Одна з найбільш особистих проблем сучасних жінок - це безпліддя. Труднощі із зачаттям дитини - глибоко інтимна тема, яку не хочеться обговорювати ні з ким. А близькі люди, які не знають про такий негативний нюанс, лише підливають масла у вогонь питаннями про поповнення. Усвідомлення необхідності участі кваліфікованих фахівців в цьому питанні приходить не відразу, і далеко не до кожної жінки.

Подібні ситуації іноді призводить до серйозних незлагод в сімейних відносинах, звинуваченнями і докорів. Однак не варто звинувачувати людину в проблемах з його здоров'ям. Так чи інакше, партнери замислюватися про те, що хтось із них двох не здатний до зачаття.

В основному перші на це звертають увагу жінки, так як підсвідомо кожна жінка прагне стати матір'ю. Чоловіки схильні до останнього заперечувати очевидне і відтягувати вирішення цієї проблеми. Це може бути пов'язано з недовірою до лікарів або просто боязню виявитися неповноцінним.

Діагноз - не вирок

Почути від фахівця висновок про безпліддя - сильне потрясіння. Але, незважаючи на це, подібне перешкоду сучасна медицина усуває вельми успішно. Сьогодні фахівці справляються з цим діагнозом набагато ефективніше, ніж десять років тому. Діагноз «безпліддя» не завжди є невиліковним. Іноді виникають проблеми із зачаттям, які можна ліквідувати медикаментозним лікуванням або за допомогою певних процедур.

Проте, пари, навіть з найкращими прогнозами лікарів потребують підтримки і розуміння рідних і близьких. Також не буде зайвою і психологічна допомога фахівців. Адже реакція жінок і чоловіків на ситуацію, що склалася протікає по-різному, і усвідомлення проблеми дається не кожному.

Навіть при здійсненні штучного запліднення жінка перебуває в постійній напрузі, так як позитивний результат можливий лише в 30-40% випадках. Чоловіки ж схильні до впевненості, що після виконання вказаних вище дій і дій, поява малюка гарантовано.

У випадках, коли зерно проблеми виявляється у чоловіків (це може бути пов'язано зі слабоактивними сперматозоїдами), лікарі часто пропонують скористатися послугами донорського генетичного матеріалу. Далеко не кожен чоловік зможе змиритися і прийняти своє фізичне невідповідність. У таких ситуаціях дуже важлива сила почуттів між партнерами, їх взаємна підтримка один одного і обопільно сильне бажання мати дитину.

Будь-які питання, що виникають в парі з репродуктивними проблемами, потребують спеціального аналізі і відповідях фахівця. Головним завданням подружжя стає пошук кваліфікованого лікаря в області репродуктології. Цій людині вони повинні цілком довіряти, щоб процес діагностики і лікування проходив без зайвих стресів і зміни фахівця.

Психологічна допомога і підтримка пар, які зіткнулися з проблемами зачаття дитини, включає в себе ще одну дуже важливу обставину. Іноді ця проблема полягає саме в нестабільному і пригніченому настрої. Вирішивши психологічні проблеми, вагітність настає без зайвих медикаментозних дій.

Поради фахівців з даного питання

1. Необхідно вільно обговорювати і говорити про свої почуття і переживання. Обговорюючи проблему, ви скидаєте з себе і з партнера частина напруги і гноблення.

2. Не обманюйте себе і партнера. Проблема існує, але також існують і шляхи вирішення цієї неприємності.

3. Зрозумійте і прийміть почуття партнера, його хвилювання. Емпатічность допоможе рідним людям згуртуватися ще сильніше і зберегти близькість. Тоді ви зможете разом прийняти обопільно узгоджене рішення і подолати будь-які труднощі.