Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Советы психологов суррогатным мамамТеми сурогатного материнства давно і досить широко висвітлювалася в пресі і телебаченні. Мало, мабуть, залишилося людей, які не знають, хто така сурогатна мати. Та й число немовлят, народжених таким чином, зростає з кожним роком, адже це одна з небагатьох можливостей безплідним парам пізнати радість бути батьками. Вважається, що відмовитися від дитини після пологів - дуже важке рішення, та обертається серйозною психологічною травмою для сурогатної мами.
Насправді, всю вагітність у жінки є можливість консультації з психологом в клініці сурогатного материнства. Його завдання - допомогти подолати труднощі, пов'язані з виношування і народженням дитини. Сурогатна мама знає, що виношує чужу дитину, в тому числі і генетично, тому не створює з ним емоційний зв'язок для збереження власного спокою. Ось що говорить на цю тему одна з сурогатних мам, що побажала залишитися інкогніто: «Так, я його люблю, він мені приємний. Я можу погладити живіт, сказати: «Мій гарненький». Але я відчуваю, що це чужа дитина, він не мій, я розумію, що я його віддам. До того ж, коли вони народжуються, видно, що вони чужі. Мої дівчатка народжувалися маленькі, лисенького, всі троє однакові. А тут дитина народжувалася 4 кілограми, і він схожий на своїх біологічних батьків ».
Деякі негативні почуття сурогатні мами відчувають у зв'язку зі змінами гормонального фону після пологів, але це проходить в перші два тижні, коли рівень гормонів приходить в норму. Більшість сурогатних мам не відчувають емоційного дискомфорту в зв'язку з відданою дитиною. Навпаки, вони знають, що подарували якимось людям радість бути справжньою родиною, і у них з'являється час і фінансова можливість подбати про свою сім'ю.
Сурогатні мами частіше ставляться до своєї місії як до роботи, яка доставляє почуття гордості і самоповаги, адже вони допомагають людям. Крім того, за допомогою психологів центру сурогатного материнства вагітність пройде легко, а якщо потрібен буде хтось більш розуміючий - завжди можна поспілкуватися з іншими сурогатними мамами.
Ось ще одна цитата з інтерв'ю сурмами: «Я рада, що взяла участь в цій програмі, що зробила людям добро. Був випадок, коли до моєї біомами підійшла лікар пологового відділення, і сказала: «Як добре, що зараз є сурогатне материнство. Нам з чоловіком свого часу довелося усиновити дитину ». Хіба це не чудово? »