Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Где искать эмоциональную поддержку при бесплодии?

Одна з найбільш особистих проблем сучасних жінок - це безпліддя. Труднощі із зачаттям дитини - глибоко інтимна тема, яку не хочеться обговорювати ні з ким. А близькі люди, які не знають про такий негативний нюанс, лише підливають масла у вогонь питаннями про поповнення. Усвідомлення необхідності участі кваліфікованих фахівців в цьому питанні приходить не відразу, і далеко не до кожної жінки.

Подібні ситуації іноді призводить до серйозних незлагод в сімейних відносинах, звинуваченнями і докорів. Однак не варто звинувачувати людину в проблемах з його здоров'ям. Так чи інакше, партнери замислюватися про те, що хтось із них двох не здатний до зачаття.

В основному перші на це звертають увагу жінки, так як підсвідомо кожна жінка прагне стати матір'ю. Чоловіки схильні до останнього заперечувати очевидне і відтягувати вирішення цієї проблеми. Це може бути пов'язано з недовірою до лікарів або просто боязню виявитися неповноцінним.

Детальніше...

Если ЭКО не удалосьНа жаль, не так багато процедур ЕКЗ вдаються, як нам того хотілося б. Однак одна і навіть більше невдач - ще не причина опускати руки. Завжди існує можливість провести другу процедуру більш ефективно, ґрунтуючись на індивідуальних реакціях організму і протіканню курсу ЕКЗ.

Детальніше...

психотерапия при ЭКОДуже часто жінки, які довгий час не можуть завагітніти, відчувають постійну тривогу, гнітюче відчуття туги, а іноді - і відвертий страх невдачі в боротьбі за свого малюка. Через це після навіть однієї невдалої спроби ЕКЗ або просто після тривалого курсу лікування постійним супутником жінки стає стрес. Проблема полягає в тому, що цей стан заважає нормально жити і виконувати свої щоденні функції, а також ризикує перерости в важку депресію.

Детальніше...

Советы психологов суррогатным мамам

Теми сурогатного материнства давно і досить широко висвітлювалася в пресі і телебаченні. Мало, мабуть, залишилося людей, які не знають, хто така сурогатна мати. Та й число немовлят, народжених таким чином, зростає з кожним роком, адже це одна з небагатьох можливостей безплідним парам пізнати радість бути батьками. Вважається, що відмовитися від дитини після пологів - дуже важке рішення, та обертається серйозною психологічною травмою для сурогатної мами.
Насправді, всю вагітність у жінки є можливість консультації з психологом в клініці сурогатного материнства.

Детальніше...

detailed pictureСурогатне материнство, яке бере свої витоки з давніх часів, сьогодні унікальна і єдина можливість для мільйонів безплідних сімей мати дітей. Гестаційне сурогатне материнство дозволено законом деяких країн і користується величезною популярністю. У разі гестаційного сурогатного материнства здорова, стороння жінка виношує дитину, який не пов'язаний з нею генетично, для бездітної пари. Зачаття відбувається поза тілом генетичної матері, після чого запліднена яйцеклітина переноситься в матку сурогатної мами. Але, зустрічаються в сучасному світі і випадки традиційного сурогатного материнства, тобто коли жінка, виношувана дитини, пов'язана з ним генетично. Такий вид сурогатного материнства дозволений в деяких країнах. Одна така сурогатна мати розповіла, як вона зважилася на такий крок, що вона відчувала впродовж 9 місяців, і чи легко їй було віддавати немовляти, наполовину їй рідного, у всіх сенсах цього слова.

Детальніше...