Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Прийнято покладати всю відповідальність за здоров'я потомства на організм жінки, адже саме вона виношує дитину. Але і сперма майбутнього батька відіграє важливу роль у процесі зачаття, так що її якість надзвичайно важлива. Щоб подбати про своє здоров'я і здоров'я майбутньої дитини, необхідно пройти ряд обстежень.

Етап перший - прийом у андролога

Андролог, або уролог - один з найважливіших фахівців для майбутніх батьків. Не соромтеся в подробицях розповісти лікарю про будь-які скарги, перенесені захворювання або спадкову схильністі до них, адже від цього залежать ваші шанси стати щасливим батьком.

Етап другий - аналізи

Необхідні для повного обстеження:

- Аналіз сечі, який дасть знати про захворюваннях сечостатевої системи;

- Аналіз на ЗПСШ, які можуть протікати безсимптомно і здатні завдати серйозної шкоди плоду;

-загальний і біохімічний аналіз крові, що виявляє приховані запалення, хронічні хвороби або рівень клітин крові, який не відповідає нормі;

- Аналізи на ВІЛ, сифіліс та гепатит.

Також ви пройдете обов'язковий аналіз на TORCH-інфекції, найбільш небезпечні для ембріона:

- Герпес;

- Краснуха;

- Цитомегаловірус;

- Токсоплазмоз та інші.

Важливим фактором є ваша група крові і резус-фактор - їх несумісність з материнськими може викликати резус-конфлікт або імунологічне відторгнення ембріона. Це серйозна, але вирішуване для сучасної медицини проблема.

Спермограма

Нагальної потреби у здачі спермограми ні, якщо за час лікування ви проходили обстеження, і це було порівняно недавно. Тим не менш, рекомендується все ж таки дізнатися стан сперми - рухливість, кількість і якість сперматозоїдів важливі для зачаття, і ці показники можуть серйозно коливатися за короткий проміжок часу. Щоб підготуватися до аналізу, за 4 дні до нього слід припинити вживання алкоголю, ліків (за узгодженням з лікарем), гострою і пряної їжі. Також утримайтеся від статевих контактів в цей період - еякулят стане найбільш продуктивним, і аналізи будуть достовірними. Виключіть також надмірні фізичні навантаження і стреси.

Якщо ви плануєте завести малюка, поставтеся дбайливо до свого здоров'я - правильно харчуйтеся, киньте шкідливі звички, адже вони обов'язково позначаться на здоров'ї майбутньої дитини. Це і є перший етап на шляху до того, щоб стати відповідальним люблячим батьком. Це надзвичайно важливо, адже 35% випадків безпліддя пов'язані з чоловічим здоров'ям, і часто їх можна вирішити здоровим способом життя.