Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Сурогатне материнство настільки міцно увійшло в життя, що, напевно, не залишилося жодної людини, яка не чула б про це явище. Саме слизької теми сурогатного материнства і присвячений новий серіал, «Дві матері».

Участь в зйомках взяли відомі українські та білоруські актори, серед яких Ольга Сумська, Зоряна Марченко, Ольга Атанасова і Ірма Вітовська.

 

Дві виконавиця головних ролей, Ольга Атанасова і Зоряна Марченко, зіграли двох суперниць, Марту і Зою. Ось що розповідає про свою героїню Ольга Асанова: "Її історія життя - це справжня драма. Колись давно, 12 років тому, ця жінка втратила кохану людину і дитини. Але і після цього доля до неї не прихильна: її майбутньої дитини виношує сурогатна мати, яка потім використовують його в якості знаряддя помсти ».

 

А ось що розповідає Зоряна Марченко, яка зіграла Зою: «Хоча я граю протагоніста, сподіваюся, що Зої теж будуть співчувати глядачі. Вона росла в дуже важких умовах, дуже важко працювала, щоб забезпечити свою сім'ю. Те, що штовхає її на такі вчинки - це несподівана смерть брата і жадоба помсти всім багатим людям в світі ».

 

Зоряна зізнається: особливо складно було зіграти сцену, в якій у Зої відбирають новонародженої дитини. Актриса сама мати, тому їй було емоційно складно зіграти цей момент. Також актриса сказала: «Я вважаю величезним прогресом, що в кіно почали піднімати такі важливі і актуальні теми, як сурогатне материнство. Але звичайно ж дуже важливо, щоб на всіх етапах і сурогатну матір, і майбутніх батьків супроводжували психологи, які допоможуть пережити цей непростий період ».