Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Це свого роду медичне диво, яке дозволяє прямо зараз багатьом тисячам безплідних пар мати генетично рідну дитину. Незважаючи на те, що репродуктивна медицина - це фактично просто спосіб лікування безпліддя, і сурогатне материнство теж до неї ставиться, існує величезна кількість самих різних поглядів на таке суперечливе явище.

 

В Україні сурогатне материнство законодавчо дозволено, його основні аспекти прописані в законодавстві і захищають як біологічних батьків, так і сурогатну матір. Але навіть незважаючи на продумане законодавство і той факт, що сурогатне материнство існує вже кілька десятків років, ставлення до нього як і раніше залишається дуже спірним. Ми спробуємо розглянути основні аргументи прихильників і противників сурогатного материнства, а як до нього ставитися вам, вирішувати можете тільки ви.

 

Ставлення церкви

Ставлення церкви до сурогатного материнства однозначне: вона категорично проти народження таких дітей. Батьки дітей, народжених сурогатною матір'ю, повинні очікувати, що офіційна церква просто відмовиться хрестити дитину, народжену подібним шляхом.

 

Це дуже сумний факт, однак потрібно пам'ятати, що церква в усі часи дуже повільно приймала нові віяння і завжди опиралася розвитку науки. Зрештою, тільки в середині 20 століття церква офіційно визнала, що Земля кругла. Так що, незважаючи на явний церковний заборона, як і раніше тисячі пар у всьому світі вважають, що щастя бути батьками куди важливіше, ніж думки духовних наставників.

 

Ось що з цього приводу говорить один з пацієнтів клініки репродуктології: "Мене не цікавлять церковні заборони, ми з дружиною прийшли дуже довгий шлях, перш ніж все-таки змогли стати батьками. У нас з нею на двох 17 років шлюбу, 7 вагітностей, з яких жодна не виявилася вдалою. Чи не допомагало нічого: ні гормональні препарати, ні кращі лікарі, ні ліки. А все тому, що колись під час операції дружині пошкодили матку. Ми навіть пробували робити ЕКЗ, але і тоді зберегти дитину не вдалося . Церква однозначно говорить: якщо не виходить завіс і дитини, потрібно змиритися. Але ми пройшли через стільки спроб, стільки спільної болю, витратили стільки сил і заради чого, щоб просто відмовитися від можливості потримати на руках свою дитину? Саме тому, коли з'явилася можливість використовувати послуги сурогатної матері, бути чи не бути , ми навіть не роздумували. Адже в кінцевому підсумку ні релігія, ні природа, ні гроші не змогли дати нам дитини, це змогла зробити тільки сучасна медицина. "

 

Ось що говорить пацієнтка Харківської клініки репродуктології: "Коли в будинку з'явилася дитина, ми з чоловіком спочатку навіть не вірили в це. Було дуже дивно, що дитина, яку ми стільки років чекали, все-таки з'явилася. Зате щоранку було і залишається справжнім щастям: ось ти прокидаєшся, відкриваєш очі, і відразу ж згадуєш, що тебе в ліжечку чекає твій малюк. Це абсолютно непередаване відчуття, особливо коли ти вже змирився з тим, що дітей у тебе ніколи не буде. Я не вважаю, що ми зробили щось погане, коли використовували вус луги сурмами. Деякі кажуть, що це покупка дітей, але я втратила 3 ​​дітей, відразу ж після п'ятого місяця вагітності, і те, що тепер у мене є власна дитина, я вважаю не інакше як божественним дивом. "

 

Думка про сурогатних матерів

Багато хто вважає, що сурогатні матері - це аморальні жінки, які фактично торгують дітьми. Однак, незважаючи на суспільний осуд, тисячі жінок як і раніше стають сурогатними матерями і дарують щастя материнства іншим. Ось що говорить сурогатна мати Вероніка: "Мені пощастило, біологічні батьки захотіли особисто зі мною познайомитися, і ми відразу ж подружилися. Таке буває не завжди, деякі взагалі не хочуть бачити сурогатну матір і не мати в ній нічого спільного. Моїй біологічної мамі майбутньої дитини в 52 роки, вона багато разів намагалася завести дитину, але це не виходило. Після підсадки перший же ембріон прижився, і коли вона побачила результати першого УЗД, то розплакалася від щастя. Саме в той момент я зрозуміла, що зробила правильне рішення, хоча до е того звичайно ж залишалися якісь сумніви. Так, не буду приховувати: в програму я прийшла з-за грошей. Я мати-одиначка, мені доводиться самостійно піднімати дитини, що фінансово дуже важко. Перше, що я зроблю, коли отримаю гроші - це куплю будинок для себе і своєї дитини. Гроші були найпершим стимулом, але, коли я побачила ці сльози щастя в очах майбутньої мами, я зрозуміла, що роблю щось дуже хороше і дуже правильне, нехай навіть першим мотиватором була фінансова частина.

 

Строгий контроль біологічних батьків

Зрозуміло, такі поведінкові реакції підлягають корекції, цим і займаються професійні психологи в центрах сурогатного материнства. Психологи визнають: такі ситуації в практиці не рідкість, проте часто виходить все вирішити досить швидко і мирним шляхом. Звичайно ж, ніхто не відміняв того, що біологічні батьки мають право бути в курсі того, що відбувається з тілом сурогатної матері. Однак це не означає, що вони можуть просто так втручатися в особисте життя, тим більше що стрес може стати серйозною перешкодою на шляху до народження здорового малюка.

 

Якщо ж біологічні батьки відчувають нагальну потребу контролювати поведінку сурогатної матері або з якоїсь причини їй не довіряють, найкраще довірити цей контроль професіоналам, адже самі майбутні батьки можуть зайти надто далеко в питаннях про те, на що має або не має права сурогатна мати .