Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

У нашій країні вище 5% пар не можуть зачати дитину без допомоги лікарів. З них багато позбавляються на усиновлення, інші ж продовжують боротися за те, щоб мати можливість виховувати генетично рідну дитину. У цьому їм приходить на допомогу один з найскладніших методів лікування безпліддя: сурогатне материнство. Цей спосіб використовують досить рідко, оскільки більшість безплідних пар досить пройти обстеження і лікування, щоб успішно зачати малюка. Однак є і важкі випадки, коли жінка не може сама виношувати або народжувати дитину, наприклад через проблеми зі здоров'ям або відсутність матки. Для таких жінок єдиний спосіб мати рідну дитину це використовувати послуги сурогатної мами.

Також послуги сурогатних матерів Використовуйте жінки, які тривалий час проходили лікування від безпліддя, включаючи Еко, яка виявилася неуспішно. Ми в будь-якому випадку, давати поради з приводу лікування безпліддя допоможе тільки репродуктолог. Використовувати чи ні сурогатне материнство, кожна безплідна пара вирішує сама. Незважаючи на суперечки, які не вщухають навколо сурогатного материнства вже більше 40 років, Вона як і раніше залишається для багатьох єдиним шансом на щастя.

Плюси і мінуси сурогатного материнства

Багато людей не підтримують подібні лікування безпліддя. Вони вважають, що фактично це перетворює дітей на товар, який можна передати за винагороду іншим особам. Противники сурогатного материнства стверджують, що сурогатна мати не робить Нічого хорошого, Вона всього лише заробляє гроші.

Однак всі ці думки переважує позитивна сторона: сурогатні матері Дають можливість безплідним людям пізнати щастя повноцінної сім'ї, що було б неможливо в будь-якому іншому випадку. І оскільки попит на послуги сурогатних матерів все ще високий, значить, в світі дуже багато людей, здатних використовувати послуги дистанційного кур'єра і не вважати це чимось непристойним.

Головна позитивна сторона сурогатного материнства - це той факт, що діти, народжені гестаційним кур'єром, успадковує Гени своїх справжніх батьків. Таким чином, вони будуть своїм батькам більш рідними, ніж діти, усиновлені в притулку.

Безумовно, сурогатне материнство - це не тільки складний спосіб лікування, але ще і досить дорогий. Біологічні батьки малюка оплачують обстеження сурогатної матері, Всі процедури і ліки, роботу лікарів по курирування вагітності і ведення пологів. Крім того, винагорода отримує і сам гестаційний кур'єр: біологічні батьки компенсують сурогатною матір'ю витрати часу непрацездатності, це цілком справедливо, оскільки сурогатна мати дійсно витрачає багато часу і сил на виношування і народження чужого малюка.

Діти від сурогатних матерів

Незважаючи на всі спроби вчених розвінчати міфи навколо сурогатного материнства, вона все ще залишається для багатьох людей справжні загадкою, і з кожним днем ​​здається тільки обростає новими міфами.

Наприклад, існує думка, що дитина народжена сурогатною матір'ю може отримати участь генетичного матеріалу. Насправді це не так: малюк, народжений сурогатною матір'ю, генетичний є повністю рідним для своїх біологічних батьків. Спеціально для цього вчені в лабораторних умовах схрещують яйцеклітину і сперматозоїд, а потім отриманий ембріон вирощують і поміщають в тіло сурогатної матері для зростання і розвитку.

Щоб захистити свою дитину від згубного впливу нікотину або алкоголю на перших етапах розвитку, необхідно правильно підходити до підбору сурогатної матері. Пам'ятайте, що ви будете покладати на цю жінку дуже велику відповідальність, і вона повинна це відповідальність витримати.

Як і раніше існує величезна кількість міфів, якими обростають процес сурогатного материнства і діти, народжені гестаційним кур'єром. Перший з них це міф про те що сурогатні мами народжують дітей тільки за допомогою кесаревого розтину, оскільки зачаття проходить в штучних умовах. Насправді втручання лікарів в тіло сурогатної матері закінчується на тому етапі, коли вони поміщають ембріонів в порожнину матки. Надалі вагітність розвивається нормальним природним шляхом, якщо для цього немає медичних показань, сурогатної матері ніхто не буде робити кесарів розтин.

Проте, дійсно, сурогатним матерям частіше роблять кесарів розтин, ніж звичайним породіллям. Але насправді це пов'язано з тим фактом, що досить часто сурогатної матері виношують двійню. А багатоплідна вагітність сама по собі є показанням для проведення кесаревого розтину, щоб зберегти Життя і здоров'я породіллі і дитини.

Дитина сурогатної матері буде до неї генетичний рідним. Цей безглуздий міф легко спростовується простим тестом ДНК, Крім того, Згідно із законодавством України заборонено використовувати яйцеклітину сурогатної матері для зачаття.

Гени сурогатної мами можуть передаватися дітям. Це безглузді вигадки, оскільки генотип малюка при використанні сурогатного материнства створюється з генетичної інформації його біологічних батьків. Після того, як генотип вже створений, Гени сурогатної матері не можуть надавати ніякого впливу на дитину. Відповідно, він цілком і повністю буде дитиною своїх батьків.

Гестаційний кур'єр може не віддати народженого і дитини. Згідно із законодавством України, дитина, народжена гестаційним кур'єром, є дитиною своїх біологічних батьків. Сурогатна мати просто не має право не віддати дитину, який не має до неї генетично ніякого відношення.

Діти, яких виношувала сурогатна мати, народжуються слабкими і хворими. На практиці виходить швидше навпаки, адже такі діти ще на етапі ембріона проходять строгий контроль, з них вибирають найсильніших і витривалих. Так що з Використовуй після використання репродуктивних технологій і швидше народжуються більш Здорові діти.

Діти, народжені сурогатною матір'ю, самі будуть марними. До цього немає ніяких об'єктивних причин. Діти, народжені сурогатами матерями, нічим не відрізняються від дітей, народжених власною матір'ю. Крім того, тривале існування сурогатного материнства дозволило вченим відстежити стан здоров'я малюків, які в минулому народжувалися за допомогою дистанційного кур'єра. Як показує статистика, у цих малюків такі ж шанси успішно зачати і народити дитину, як і у звичайних дітей.