Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

ІКСІ - це допоміжна репродуктивна технологія, в рамках якої у чоловіка з сперми витягають тільки один сперматозоїд, найбільш витривалий і життєздатний, і саме його поміщають в яйцеклітину.

Це необхідний захід в тому випадку, якщо виявлені проблеми зі спермою чоловіка: недостатня кількість або якість сперматозоїдів, їх млявість або велика кількість сперматозоїдів з дефектами.

В основному в рамках ІКСІ сперматозоїд витягують з насінної рідини, але іноді якість сперми настільки низька, що доводиться витягувати сперму хірургічним шляхом, і не з еякуляту, а з яєчок.

Хірургічним шляхом сперма вилучається з сім'явивідного каналу, яєчка або придатка яєчка - в тому випадку, якщо сперма в еякуляті недостатньо високго качетсва. Це малоінвазивна процедура (процедура при мінімальному вмешатльстве в тіло), яка проводиться під простим місцевим наркозом.

Коли це необхідно?

Хірургічне витяг сперми застосовується не завжди. В основному його використовують для 3 груп чоловіків:

Чоловіки, у яких в еякуляті повністю відсутня сперма.

Це пов'язано зі специфічними Оосбенності будови чоловічих репродуктивних органів. Так буває, коли сперма виробляється, але з яєчок не влучає у еякулят через будь-якого перешкоди. Таким перешкодою може стати відсутність семявиводящегшо каналу (вроджена або набута), вазектомія (процедура з перетягування насіннєвихканальців як радикальний спосіб контрацепції), перенесених запальних захворювань і інших причин.

Чоловіки з повною відсутністю сперми в еякуляті.

Це відбувається через те, що яєчка не виробляють сперму. При цьому у приблизно половини цих чоловіків є в яєчках області, які все ж споосбни проізвдоіть сперматозоїди, але ці сперматозоїди не потрапляють в сперму. На жаль, не існує споосба повернути таким чоловікам повне репродуктивне здоров'я, тому витягувати сперматозоїди доводиться хірургічним шляхом. Доводиться проводити біопсію (взяття зразка тканин), і це дає шанси 50% таких чоловіків все ж мати генетично рідних дітей.

Для чоловіків, у яких відсутня еякуляція

 

Методи PESA і TESA

Є два хірургічних методу вилучення сперми:

PESA, або забір сперми через шкіру.

Це кращий з 2 способів отримання сперми, і якщо він можливий, лікарі вважають за краще використовувати саме його. Тонку голку вводять в придатки яєчка, і вилучають звідти сперму. Потім під мікроскопом перевіряють, чи є сперматозоїди у взятому зразку.

TESA

В рамках цієї процедури голку вводять в яєчко, і ісследкют потім цю тканину під мікроскопом. Якщо сперматозоїди в тканини не знайдені, проводиться БОПС: маленький зразок тканини береться безпосередньо з яєчка, і вже з нього витягуються окремі сперматозоїди.

На жаль, отримана таким споосбом сперма не придатна для естветсенного зачаття через свою незрілість, і лікарі использут метод ІКСІ.

Після операції на пошкоджену область накладають шви, які самі розсмоктуються приблизно через 10 годин. Протягом 1-2 діб пацієнт може відчувати болючі відчуття і дискомфорт в мошонці, для позбавлення від них лікар порекомендує болезаспокійливий засіб.

Надлишки сперми і тканини зазвичай заморожуються для того, щоб уникнути повторення процедури, якщо знадобиться ще один зразок для полседующіх процедур ІКСІ.