Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Реальна історія з перших вуст
Легко ли отдать ребенка другим людям? Суррогатное материнствоСурогатне материнство, яке бере свої витоки з давніх часів, сьогодні унікальна і єдина можливість для мільйонів безплідних сімей мати дітей. Гестаційне сурогатне материнство дозволено законом деяких країн і користується величезною популярністю. У разі гестаційного сурогатного материнства здорова, стороння жінка виношує дитину, яка не пов'язана з нею генетично, для бездітної пари. Зачаття відбувається поза тілом генетичної матері, після чого запліднена яйцеклітина переноситься в матку сурогатної мами. Але, зустрічаються в сучасному світі і випадки традиційного сурогатного материнства, тобто коли жінка, виношувана дитини, пов'язана з ним генетично. Такий вид сурогатного материнства дозволений в деяких країнах. Одна така сурогатна мати розповіла, як вона зважилася на такий крок, що вона відчувала впродовж 9 місяців, і чи легко їй було віддавати немовля, наполовину їй рідного, у всіх сенсах цього слова.
"Мені 28 років. Живу я в невеликому містечку зі своєю родиною - чоловіком, двома дітьми і його батьками. Працюю продавщицею в невеликому магазині, чоловік - водієм. Донедавна ми, з двома дітьми і батьками чоловіка, жили у двокімнатній квартирі. Коли померла моя бабуся, вона залишила мені в спадок однокімнатну квартиру. Тому ми з чоловіком вирішили роз'їхатися з його батьками, але грошей на це не було: батьки пенсіонери, а того, що отримуємо ми з чоловіком, тільки-тільки на життя і вистачає.
Про сурогатне материнство я вже чула, бачила кілька передач по телевізору, читала у журналах. Найчастіше коли в ЗМІ стосувалися теми сурогатного материнства, одні відгукувалися про нього добре, інші лаяли. І я тоді ще подумала - а що в цьому поганого? Начебто всi залишаються задоволені: і батьки, і дитина, і сурмама. Але тоді я ще не замислювалася про те, щоб самій стати сурогатною мамою, виносити чужу дитину і віддати її.
Коли у нас в родині виникла гостра потреба в грошах, я згадала про ці передачі. Поділилася своєю ідеєю з чоловіком. Він спочатку був різко проти того, щоб я цим займалася. Але, коли я пояснила йому, що і як, мені вдалося його переконати. Родичі теж мене зрозуміли і підтримали. Після того як я прийняла рішення, я довго вивчала інформацію про сурматеринство в інтернеті. Зрештою, я знайшла хорошу клініку і пішла туди. Здала всі аналізи, пройшла обстеження, і мені запропонували провести програму на моїх же яйцеклітинах, оскільки передбачувана мати мала Синдром Рокітанского. Я подумала, що чітко розумію, що то не моя дитина і я просто допомагаю безпліднiй парі стати щасливими батька, до того ж, за традиційне материнство передбачалася сума більше. Я погодилася і підписала договір. Через час лiкар і результати аналізів підтвердили «вагітна». Я була щаслива і налаштовувалася на успішну вагітність. Подумки звичайно думала, як важливо берегти того, хто у мене всередині, про свою сім'ю і про те, як після закінчення програми ми більше не будемо потребувати фінансiв і вирішимо всі наші проблеми. Я регулярно приїзджала здавати аналізи і робити УЗД. Під час УЗД, коли можна було побачити малюка, його крихітні ніжки, ручки, почути биття його сердечка моє серце завмирало. Я народила двох дітей, але кожного разу як в перший. І цього разу я теж не стрималася - під час УЗД на 12 тижні я зронила сльозу і подумала про те, що я повинна буду віддати це крихітне диво назавжди ... і після цього я вже ніколи його не побачу і навіть не дізнаюся, як у нього справи. Під час програми зі мною працював психолог, який допомагав мені впоратися з материнськими інстинктами і думками про те, що ця дитина не моя. Часом я дивилася на своїх рідних дітей і уявляла поряд з ними третього ... того, якого виношую. Але, це були хвилинні слабкості. Я чітко розуміла, хто я в цій програмі, і які мої зобов'язання. Назад дороги вже не було. Мені потрібно було думати про світле майбутнє моїх дітей і добробут моєї сім'ї, яка зіткнулася з моторошною кредитною заборгованістю.
Ще в пологовому будинку я підписала відмову від дитини, якого народжувала і згоду на запис батьків дитини в свідоцтво про народження в якості батька і матері. У той момент я теж трохи стала сумніватися. Я могла не підписувати ці документи і, в результаті, оформити дитину на себе, тому що спочатку матір'ю вважається жінка, яка його народила. До того ж, я була і донором яйцеклітини. Але цей варіант я відкинула. Я погодилася на роль сурогатної мами, щоб дати людям можливість стати батьками і допомогти своїй родині матеріально. Я згадала слова психолога, який мені говорив про те, що ця дитина не моя, мені його довірили на час, як виховательці в дитячому садку, і коли прийде час, я повинна його віддати законним батькам.
Скажу чесно, це не так просто як здається на перший погляд. І я до початку програми думала, що все це пройде якось легше, в психологічному плані. Але, це дійсно складно, а особливо, коли я розуміла, що в цій дитині є частинка мене. Він буде в чомусь схожий на мене, можливо, перейме мої риси характеру тощо А я ніколи, навіть краєчком ока, не побачу його і цi нашi схожості. Звичайно, це на краще, що ми не зустрінемося з ним, бо тоді, напевно, було б взагалі нестерпно боляче. У кожному разі, я з упевненістю можу сказати, що я не пошкодувала про такий вчинок ні на краплю. Я подарувала неймовірне щастя людям, які будуть вдячні мені до кінця життя, я допомогла своїй родині і забезпечила рідним дітям хороше майбутнє ».