Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

6-кратная суррогатная мамаОсь як цікаво влаштоване життя: хтось не може народити і одної власної дитини, а хтось народжує шістьох чужим парам. Так сталося і з однією українською сурогатною матір'ю. У клініку BioTexCom дівчина прийшла, щоб підтримати подругу, яка стала донором яйцеклітин. Там же наша героїня і познайомилася з однією іноземною парою, жінка якої не могла мати дітей природним шляхом. Почувши історію безпліддя іноземців, дівчина довго думала про це, повертаючись додому.

Сама вона живе у непримітній сільці, виховує дитину і допомагає літній мамі. Тому роль сурогатної матері здалася їй дуже привабливою. З одного боку вона допоможе хорошим людям знайти щастя материнства і батьківства, а з іншого боку - поліпшить своє фінансове становище і забезпечить власній дитині гідне майбутнє. Довідавшись все до найдрібніших подробиць, вона, без коливань, підписалася на програму сурогатного материнства. І народила двійню іноземнiй парі. Після першої двійні, дівчина не зупинилася і народила ще 5 разів, з них 3 рази дівчина народила здорових двійнят.
Володіючи хорошим, міцним здоров'ям дівчина змогла ощасливити 6 іноземних пар, які, довіку життя, будуть їй вдячні. При цьому вона захистила свою дитину від бідності і браку життєво необхідних речей. Та й свою основну природну функцію жінки, продовження роду і народження дітей, вона виконала сповна.