Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

61012f9a8d7ad28c2e844f4797ce39de.jpg

У серпні 2015 року відома актриса Люсі Лью стала мамою. Для цього зірці довелося скористатися послугами сурогатної матері, і, за визнанням Люсі, це викликало шквал критики на її адресу від шанувальників.

На той момент, коли у неї з'явився син, зірці було вже 47 років, і завагітніти самостійно у неї просто не виходило. Тривале лікування не принесло бажаного ефекту, і актриса звернулася за допомогою сурогатної матері.

Коли народилася дитина, Люсі поділилася цією радістю з усім світом, опублікувавши фото малюка в інтернеті. Але, на її здивування, знайшлися не лише ті, хто бажав їй щастя і здоров'я малюка, а й ті, хто жорстоко розкритикував її вибір. Довгий час це питання не піднімалося в інтерв'ю, і тільки через майже рік актриса зважилася заговорити про це.

За її словами, негативна реакція викликала справжній шок. Актриса не розуміла, як можна настільки неприязно ставитися до того факту, що у кого-то з'явилася дитина, тим більше такий довгоочікуваний. Сама Люсі вважає, що сім'я - це чудово, незалежно від того, яка вона.

Окреме обурення викликало у громадськості і визнання актриси в тому, що не тільки складнощі з зачаттям стали причиною її вибору на користь гестаційного кур'єра. На той момент вона була занадто зайнята зйомками в серіалі «Елементарно», щоб дозволити собі проходити тривалі і серйозні курси лікування.

Після отриманого шоку зірка вирішила взяти справу в свої руки і створила рух, яке покликане інформувати людей про всі тонкощі сурогатного материнства і лікування безпліддя в цілому. Її мета - донести до людей, що, яким би шляхом жінка не стала матір'ю, це її вибір і її життя.

За словами актриси, не має значення, яка сім'я оточує дитину - це може бути гомосексуальна пара, самотня матір або навіть транссексуали. Головне, щоб в цій сім'ї дитини любили і піклувалися про нього, все інше не має значення. Важливо тільки змінити суспільні підвалини, і довести людям, що будь-яка сім'я - це нормально, адже геї теж люди і вони гідні бути батьками, як би складно це не було.