Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Сколько бесплодных становятся родителями?

Прекрасну новину всім парам з діагнозом «безпліддя» повідомили вчені-дослідники з Копенгагена. Згідно з їхніми підрахунками, близько 75% жінок, які зверталися до клініки з проблемою безпліддя, домоглися позитивних результатів.

Дані взяті з особистої статистики клінік, які лікували пари від безпліддя з 2007 по 2010 рік. За цей час курс лікування проходили більш ніж 20 тисяч жінок, і статистика лікарень показує, що 3 з 4 жінок ставали мамами протягом 5 років після початку лікування.

Не так багато країн у світі ведуть подібну статистику, і Данія - одна з них. Вчені не просто відстежували кількість щасливих матерів, а й в цілому стежили за успіхом в спробах зачати у жінок з діагнозом «безпліддя». Згідно з отриманими результатами, близько 57% жінок народили дитину після курсу лікування, близько 14% змогли зачати природним шляхом.

Більше половини жінок народили дитину через 2 роки після початку лікування (57%), з них 46% зробили тільки 1 спробу ЕКЗ, і вона виявилася успішною.

Вік жінок сильно впливає на відсоток успіху, і це показують статистичні дані: протягом 5 років після діагнозу «безпліддя» народити змогли:

Молодше 35 років - 80%

30-35 років - 60%

Старше 40 років - 26%.

Таким чином, тепер пацієнти клінік репродуктології отримали наочну відповідь на питання, які турбують їх найбільше: наскільки великі їхні шанси мати дитини, і скільки часу необхідно для лікування безпліддя. В цілому, у пар дуже багато шансів, але лікування вимагає часу і терпіння.

Ці дослідження ще раз доводять, що при діагнозі «безпліддя» потрібно не опускати руки, а продовжувати боротися за своє щастя. Тим більше, що з моменту проведення досліджень пройшло чимало часу, і репродуктивна медицина відкрила багато нових способів допомогти безплідним людям. Так що у вас є всі шанси на успіх!