Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Курение и ДНК

Тема шкоди, яке куріння приносить ще ненародженій дитині, досить повно висвітлюється в ЗМІ та інтернеті. Проте, рідко коли заходить мова про вплив сигарет на ДНК немовляти, хоча взаємозв'язок є.

Дослідження вчених, в якому брали участь більше 6 тисяч матерів, показало, що куріння жінок на ранніх етапах вагітності дійсно позначаються на ДНК дітей. Деякі ділянки змінюються у них таким чином, ніби вони самі курять.

Вперше вплив куріння було досліджено настільки масштабим, в цілому в ньому взяли участь 8600 матерів і їхніх дітей. Згідно з опитуванням, проведеним лікарями, близько 13% цих жінок курили весь час вагітності, 62% не палили взагалі, а 25% кинули шкідливу звичку до вагітності або на перші етапи.

Для перевірки здоров'я малюків у них бралася кров з пуповини відразу після пологів. Виявилося, що діти курящих мам мають більше 6 тисяч змін в генетичній структурі. В основному це - гени, які відповідають за нормальний ріст і розвиток дихальної і нервової системи. Деякі з них здатні проявлятися мутаціями, такими як «заяча губа» у новонародженого і навіть ущелина неба. Можливо, куріння матері - і є причина цих мутацій, про що вчені раніше не здогадувалися.

Це ще один привід кинути палити, принаймні, в період вагітності. Адже турбота про здоров'я дитини - це найважливіше, що може бути в житті вагітної жінки.