Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

protivopokazaniya k eko

На даний момент у світі проживає більше 4 мільйонів дітей, зачатих за допомогою ЕКЗ. Цей метод все ще викликає недовіру у багатьох людей, проте він повністю прийнятий медичною громадськістю і допомагає знайти сімейне щастя все більшій кількості безплідних пар.

Його першовідкривачем був Роберт Едвардс, в 2010 році отримавший Нобелівську премію у галузі медицини. Перша дитина, зачата за допомогою ЕКЗ, народився 25 липня 1978 шляхом кесаревого розтину. Це була здорова дівчинка на ім'я Луїза Браун, що важила 2,7 кг і стала справжнім дивом для своєї 30-річної матері з діагнозом «безпліддя». Шлях до цього чуда зайняв у вченого довгих 20 років.

У 1950х роках Роберт Едвардс активно займався дослідженням репродуктивних технологій. На той момент процедура запліднення яйцеклітини і вирощування ембріона в штучних умовах вже була можлива, однак практикувалася тільки на тваринах. Едвардсу прийшло в голову, що цей метод можна використовувати для людей, які з якихось причин безплідні. Довгі роки дослідів не приводили до бажаного результату, навіть коли в 1969 році вченому вдалося провести запліднення яйцеклiтини. Само по собі створення зиготи було проривом, однак вона не розвинулася в зародок через порушення тонкого балансу рівня гормонів. Тоді Едвардс звернувся за допомогою до професійного гінеколога, Патріку Стептоу, який став його союзником і однодумцем в подальших експериментах. Стептоу привернув увагу вченого своєю розробкою - використанням лапароскопа (довгої гнучкої трубки з мініатюрною камерою на кінці). З її допомогою вчені змогли витягувати яйцеклітини прямо з яєчників, а потім запліднювати їх «в пробірці». Через кілька років експериментів за участю добровольців (безплідних жінок до 30 років), процедура перенесення ембріона увінчалася успіхом, і розвинулася вагітність. Так на світ з'явилася Луїза Браун, в чиєму народженні Патрік Стептоу брав участь особисто.

Інноваційна розробка, яка спочатку зустріла шалений опір суспільства і особливо - релігійних діячів, з часом набула широкого поширення, давши багатьом бездітним парам можливість знайти сімейне щастя. За цей в 2011 році Роберт Едвардс і отримав премію Нобеля за «Значне відкриття у сфері фізіології і медицини». На жаль, його напарник помер у 1988 році і не встиг оцінити тріумфального впливу їх розробок на життя людей в 21 столітті.

Роберт Едвардс одного разу сказав: «Я бачив, яку велику і затяжну печаль викликає безпліддя у людини. З цим необхідно боротися. Найголовніше в житті - це народження дитини ». І за ці роки він врятував від горя безліч сімей, давши можливість з'явитися на світ 4 мільйонам здорових щасливих дітей.