Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

286q

Сурогатне материнство в Ізраїлі регулюється законом з 1996 року, тоді був створений Центр сурогатного материнства і працююча в ньому комісія, що складається з докторів, юристів і психологів. Саме ці люди визначають, яка жінка може стати сурогатною матір'ю, а яка - пройти подібну процедуру лікування.

На даний момент в Ізраїлі живуть більше 500 дітей, народжених сурогатними матерями. Найчастіше жінки виношують чужу дитину з міркувань матеріальної вигоди, і не приховують цього; оплата становить від 35 до 50 тисяч доларів.

Однією з найважливіших умов для того, щоб стати сурогатною матір'ю, є хороше здоров'я, проте в Ізраїлі цим не обмежилися - згідно закону, сурогатна мати повинна мати ту ж національність, що і біологічна.

Серйозні поправки у погляди на сурогатне материнство вніс свого часу рабин Овадія Йосеф. Відповідно до релігійних догм, заміжня жінка не може бути сурогатною матір'ю, адже, виношуючи чужу дитину, вона плодить незаконнонароджених дітей. Рабин переконав релігійну громадськість, що справжньою матір'ю дитини слід вважати ту матір, чиї гени використовуються для зачаття. Це яскравий приклад, коли представники релігії не намагаються повстати проти будь-якого технічного прогресу, як це відбувається в нашій країні, а розуміють і приймають те, що здатне зробити людей здоровіше, а їхнє життя - щасливішим.

Фахівці настійно рекомендують: майбутні батьки, особливо мати, повинні приділяти максимум часу своїй дитині і жінці, яка її виношує. Взаєморозуміння в такій ситуації - вкрай важливо, адже чим краще спілкуються біологічна і сурогатна мати, тим краще буде відчувати себе дитина.