Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Энн-Мари Кэссон

46-річна британка Енн-Марі Кессон виступила в ролі сурогатної мами, щоб допомогти своєму синові Кайлу, що має нетрадиційну сексуальну орієнтацію, стати батьком. Вона народила хлопчика, якого назвали Майлз, скориставшись сперматозоїдами Кайла і донорською яйцеклітиною. Британський суд постановив, що справжнім батьком і опікуном слід, безумовно, вважати Кайла.

Енн-Марі не одноразово давала інтерв'ю британським газетам, пояснюючи мотиви такого незвичайного вчинку. Справа в тому, що в Британії офіційно заборонено платити гроші сурогатним матерям, крім витрат на харчування та медикаменти - закон спрямований на те, щоб сурмамою ставали лише з доброї волі. Саме тому мати Кайла з готовністю відгукнулася на прохання сина. Втім, до цього вони зверталися до іншої близькій родичці, але та через час відмовилася від складної місії з виношування дитини.

Енн-Марі розповідає журналістам, що багато знайомих з подив і неприйняттям відносяться до її вибору, не розуміючи, що справжній батько дитини - її син, а вона пов'язана з ним тільки як бабуся. Тим не менш, вона допомогла синові знайти щастя, і їй подобається бачити Кайла в ролі батька.