Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

kak-podgotovit-organizm-k-eko04.jpg

Неможливість мати дітей не може не позначитися на взаєминах пари. Вони можуть як різко поліпшитися, згуртувавши люблячих людей перед обличчям проблеми, так і зруйнувати навіть міцний шлюб. Це залежить від того, наскільки об'єктивно і спокійно подружжя оцінюють події, чи шукають способи вирішення проблеми, чи підтримують один одного.

Неможливість мати дітей жінки переживають набагато більш гостро, ніж чоловіки, можливо, через материнський інстинкт, закладений в кожній. Але і чоловіки турбуються, хоча на це у них дещо інші причини.

1. Чоловіки довіряють логіці і фактам, а жінки - своїм почуттям і інстинктам. Важливо для подружжя знайти золоту середину між цими факторами, адже надмірна заклопотаність чоловіка потенційними невдачами і проблемами ЕКЗ може перешкоджати вашому маленькому щастю, а жіноча імпульсивність штовхне на необдуманий вибір і обіцяний швидкий і простий результат.

2. Набагато складніше йде справа, якщо сперму беруть у донора. Тут вже серйозно стає питання впевненості чоловіка в собі. Допомогти йому розібратися в цьому може тільки по-справжньому любляча жінка.

3. Найважливіше для сім'ї - це довіра. Адже якщо ви по-справжньому довіряєте один одному, чоловік піде на поступки заради щастя своєї коханої, незважаючи на страхи та невпевненість.

4. Щоб ознайомити чоловіка з об'єктивною статистикою і фактами, зверніться до фахівця ЕКЗ. Кваліфікований лікар докладно пояснить процес зачаття таким незвичайним способом, всі пов'язані з ним ризики і шанси на успіх. А заодно і розвіє забобонний жах чоловіка.

5. Поясніть чоловікові, наскільки важливо для вас народити йому дитину - саме його дитину, з його очима, посмішкою і характером. Адже саме цього бажає кожна жінка - подарувати своєму чоловікові маленьке щастя.

6. Чоловік може опиратися спробі ЕКЗ, якщо ця спроба не перша, або вас вже встигло вимотати довгий безрезультатне лікування від безпліддя. Можливо, він просто втомився і хоче спокійних рівних стосунків без потрясінь. У такому випадку, дайте вам обом трохи відпочити від гірких думок і нескінченної суєти, а потім вже пояснюйте чоловікові, що без дитини ваша сім'я повної ніколи не стане, і щастя, яке ви відчуєте, взявши на руки свого малюка, варто витраченого часу і коштів .

Для вас теж рішення скористатися ЕКО було непростим, але якщо ви впоралися зі своїми сумнівами, то і вашому чоловікові це під силу.