Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

мифы о суррогатном материнстве

Розглянемо найстійкіші міфи про сурогатне материнство.

 

1. Сурогатне материнство - це торгівля дітьми.

 

Груба і абсолютно не обгрунтована думка. Адже сам термін «сурогатна мати» означає жінку, яка стає заміною, нехай і неповноцінною, справжньої матері.

 

2. Сурогатна мати віддає свою дитину

 

Дитина, яку виношує сурмама, не пов'язана з нею генетично і не має до неї ніякого відношення, крім того, що жінка допомагає їй народитися. Згідно з українським законодавством, сурогатна мати не може бути також донором яйцеклітин - це протизаконно.

 

3. Сурогатна мати може залишити дитину собі, якщо захоче

 

В українському законодавстві, на відміну від сусіднього російського, чітко прописано, що права на дитину мають тільки його біологічні батьки, і спроба сурмами залишити дитину може трактуватися як викрадення. Крім того, жінки, що йдуть на такий серйозний крок, чудово розуміють, що це - не їхня дитина і зазвичай не відчувають серйозного морального дискомфорту від розлуки з нею.

 

4. Дитина буде схожий на сурогатну матір

 

Генетика - сувора штука. Дитина буде схожа на людей, чиї клітини були взяті для запліднення, тобто на своїх біологічних батьків.

 

5. Послугами сурмам користуються жінки, які не хочуть псувати фігуру або робити перерву в кар'єрі.

 

Навіть якщо захотіли - не змогли б. Згідно законам України, на легальне застосування допоміжних репродуктивних технологій мають право тільки повнолітні чоловік або жінка і тільки за медичними показаннями.