Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

ЭКО

Серед всіх пар в світі близько 15-20% стикаються з деякими проблемами із зачаттям дитини. Велика частина цих проблем вирішується простими шляхами, але не завжди. Репродуктологи вважають, що, якщо протягом року регулярного незахищеною статевого життя не настає вагітність, парі потрібна професійна допомога.

Лікування повинно починатися з діагностики причин безпліддя. Часто, якщо рік спроб не дав результатів, це говорить про наявність відразу кількох проблем. Неправильно було б вважати, що в безплідді «винні» жінки: хоча жіночий організм влаштований дуже складно, причиною безпліддя часто стають захворювання у чоловіків.

Детальніше...

article127 300x200Сурогатне материнство вже багато років допомагає безплідним парам знайти щастя повноцінної сім'ї. Сурогатні матері роблять те, чого не можуть деякі безплідні жінки: вони виношують дітей для того, щоб потім передати цих дітей їх біологічним батькам. Незважаючи на те, що практика сурогатного материнства існує вже багато років, як і раніше залишилися невирішеними багато морально юридичних проблем, які стосуються всіх аспектів сурогатного материнства.

Противники такого явища, як сурогатне материнство, стверджують, що таким чином ми самі підштовхуємо суспільство до того, щоб заможні люди отримали можливість наймати жінок для виношування дітей, навіть якщо в цьому немає необхідності. Крім цього, противники сурогатного материнства стверджують, що в такому випадку дуже серйозна роль матері перетворюється на звичайну роботу, і висловлюють побоювання, що в такому випадку спрага особистої вигоди у сурогатних матерів може стати вище в моралі і необхідності зберегти дитину здоровою.

Детальніше...

detailed picture

Сурогатне материнство в Ізраїлі

Зовсім недавно в Ізраїлі відновили дискусію з приводу сурогатного материнства. Це сталося після землетрусу в Катманду, де на той момент перебували кілька десятків жителів Ізраїлю, які очікували народження дітей за допомогою програми сурогатного материнства. На той момент Міністерство внутрішніх справ Ізраїлю зробило все можливе, щоб доставити в Ізраїль з Непалу тих сурогатних матерів, які виношували дітей для жителів Ізраїлю.

 

Детальніше...

diagnostika besplodiia 4

На жаль, погані речі іноді трапляються з хорошими людьми. Дуже часто у безплідних пар виникає питання: чому ми, чому все так несправедливо?

У кожної людини своє розуміння ідеального життя, але в основному правила все ті ж: ми всі хочемо здобути освіту, побудувати успішну кар'єру і, звичайно ж, створити повноцінну сім'ю з дитиною. Така картина майбутнього здається настільки природною, що, коли виникають серйозні проблеми із зачаттям дитини, спочатку стає складно в це повірити. Через це виникають проблеми з подоланням такої проблеми, як безпліддя. В першу чергу, лікування безпліддя вимагає величезної кількості часу і сил, які іноді буває складно знайти.

З безпліддям буває складно впоратися в тому числі і тому, що жінки замість того, щоб просто поставитися до цього як до медичної проблеми, вважають це в першу чергу серйозною особистою проблемою, рідко розповідають про це друзям або навіть рідним. В результаті жінка залишається без моральної підтримки, яка так необхідна під час лікування безпліддя. На жаль, складність полягає в тому, що безпліддя вимагає від жінки здавати безліч аналізів, пити гормони, все це в кінцевому підсумку позбавляє жінку контролю над власним тілом. Саме в цьому і полягає основна психологічна проблема безпліддя.

Детальніше...

imgres

Буває, що безпліддя неможливо подолати іншим шляхом, крім як використовувати екстракорпоральне запліднення. На жаль, невблаганна статистика свідчить, що все більше пар не можуть зачати, не використовуючи ЕКЗ. У такому випадку для жінки часто рішення цілком природно: ви будете робити все, щоб народити свою дитину. Однак нерідко буває і таке, що чоловік, від якого ви чекаєте підтримки і опори, відмовляється проходити цю процедуру. До цього є безліч причин і безліч шляхів вирішення.

Найпростіший спосіб вирішити цю проблему - просто поговорити. Однак дуже часто чоловік просто відмовляється, відповідає односкладовими фразами. Це особливість психології: жінки можуть розповідати про свої думки і страхи, ділитися сокровенним, а чоловіки часто замикаються, вважаючи за краще вирішувати всі проблеми всередині себе. Спробуємо розібратися в причинах, з яких чоловіки не хочуть робити ЕКЗ.

Детальніше...