Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

surrogatnaya matУ нашій країні вище 5% пар не можуть зачати дитину без допомоги лікарів. З них багато позбавляються на усиновлення, інші ж продовжують боротися за те, щоб мати можливість виховувати генетично рідну дитину. У цьому їм приходить на допомогу один з найскладніших методів лікування безпліддя: сурогатне материнство. Цей спосіб використовують досить рідко, оскільки більшість безплідних пар досить пройти обстеження і лікування, щоб успішно зачати малюка. Однак є і важкі випадки, коли жінка не може сама виношувати або народжувати дитину, наприклад через проблеми зі здоров'ям або відсутність матки. Для таких жінок єдиний спосіб мати рідну дитину це використовувати послуги сурогатної мами.

Детальніше...

sonnik beremennaya sestra k chemu 300x233

Перші 2 місяці - найважливіші при сурогатному материнстві. Саме в цей короткий період починається активне формування дитини, а сурогатна матір звикає до своєї нової ролі. Організм сурогатної матері повністю підлаштовується під потреби малюка: формується пуповина і плацента, які будуть забезпечувати малюкові харчування, тепло і безпеку. Саме тому перші місяці вагітності сурогатної матері так важливі. Вже на четверту тижня після зачаття у малюка розвивається хребет, внутрішні органи і починає битися маленьке сердечко.

На шостому тижні формується зовнішність дитини, стає зрозуміло, як буде виглядати форма носа, розріз очей і так далі. Саме тому так важливо, щоб перші два місяці формування організму пройшли для ембріона спокійно і безпечно, адже від них залежить подальше здоров'я малюка.

Детальніше...

Beremennye mamy Tyumeni organizovali prazdnik V ozhidanii chuda

Сьогодні сурогатне материнство - це процедура, яка включає в себе роботу величезної кількості медиків, а запліднення для нього проводиться в штучних умовах. Однак були часи, коли своєрідну форму сурогатного материнства використовували ще древні люди для того, щоб перемогти проблему безпліддя, яка, по всій видимості, переслідує людство з початку часів.

Природно, в стародавні часи не могло бути й мови про лабораторні умови, серйозних вчених і так далі. Однак проблема безпліддя була, і особливо гостро вона відчувалася знатними людьми, які мали передати все своє майно і свій високий статус у суспільстві спадкоємцям. У тих же випадках, коли такого спадкоємця не було, використовувалося так зване традиційне сурогатне материнство. Цим досить м'яким терміном називають процес, коли чоловік безплідної жінки вступав в зв'язок з іншою жінкою, щоб вона зачала дитину, а потім віддала його батькові. При цьому справжньою матір'ю дитини вважається дружина цього чоловіка, яка сама мати дітей не здатна.

Детальніше...

ІКСІ - це допоміжна репродуктивна технологія, в рамках якої у чоловіка з сперми витягають тільки один сперматозоїд, найбільш витривалий і життєздатний, і саме його поміщають в яйцеклітину.

Це необхідний захід в тому випадку, якщо виявлені проблеми зі спермою чоловіка: недостатня кількість або якість сперматозоїдів, їх млявість або велика кількість сперматозоїдів з дефектами.

В основному в рамках ІКСІ сперматозоїд витягують з насінної рідини, але іноді якість сперми настільки низька, що доводиться витягувати сперму хірургічним шляхом, і не з еякуляту, а з яєчок.

Хірургічним шляхом сперма вилучається з сім'явивідного каналу, яєчка або придатка яєчка - в тому випадку, якщо сперма в еякуляті недостатньо високго качетсва. Це малоінвазивна процедура (процедура при мінімальному вмешатльстве в тіло), яка проводиться під простим місцевим наркозом.

Детальніше...

ЭКО

Серед всіх пар в світі близько 15-20% стикаються з деякими проблемами із зачаттям дитини. Велика частина цих проблем вирішується простими шляхами, але не завжди. Репродуктологи вважають, що, якщо протягом року регулярного незахищеною статевого життя не настає вагітність, парі потрібна професійна допомога.

Лікування повинно починатися з діагностики причин безпліддя. Часто, якщо рік спроб не дав результатів, це говорить про наявність відразу кількох проблем. Неправильно було б вважати, що в безплідді «винні» жінки: хоча жіночий організм влаштований дуже складно, причиною безпліддя часто стають захворювання у чоловіків.

Детальніше...