Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

Донація яйцеклітин розвивається в Україні
Проблема безпліддя в усьому світі сьогодні досягає рівня поширеності таких хвороб як СНІД, ВІЛ, туберкульоз і т.п. Це, так би мовити, чума 21 століття, яка з роками тільки прогресує. І цифри говорять самі за себе. Тільки уявіть собі, одна їх семи українських сімейних пар стикається з тими чи іншими проблема безпліддя. Радість батьківства та материнства ці люди не можуть відчути з різних причин: до цього причетні і помилки молодості, і не здоровий спосіб життя, та й навколишнє середовище не особливо прихильна до стану нашого здоров'я. А з поширеними зараз, серед молоді, алкоголем, нікотином і наркотичними речовинами бейбі - буму чекати не доводиться. Замість цього, бум безпліддя можна спостерігати не тільки в Україні, але і в багатьох розвинених країнах Європи. Так, згідно з дослідженнями європейських демографів, смертність серед населення перевищує показник народжуваності в дев'яти з 27 країн-членів Євросоюзу.

КРАЇНА    Рівень Народжуваності   Рівень смертності
Болгарiя   9.2 14.32
Угорщина  9.49 12.7
Німеччина 8.33 11.04
Італія   9.06 9.93
Латвія  9.97 23.6
Литва   9.34 11.4
Португалія 9.76 10.86
Румунія 9.49 11.84
Естонія 10.43 13.6

 

І тільки лише у Франції, Великобританії та Нідерландах природний приріст населення залишається стабільно позитивним. Що ж стосується нашої батьківщини України, то тут ця ситуація досить погана. За словами глави комітету Верховної Ради з охорони здоров'я, щорічно в Україні помирає близько 700 000 осіб, у той час як народжується тільки близько 400000.
Медицина і наука не стоять на місці, стрімко розвиваються і підносять людству все нові і нові неймовірні відкриття. Репродуктивна медицина не вийняток, і навіть наочний приклад того, на що здатна людина використовуючи інноваційні досягнення. Лiкарi, заручившись підтримкою сучасних технологій в медичній галузі, взялися поліпшити демографічний спад в країні і врятувати державу від можливого вимирання нації. Програма екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) і донації яйцеклітин - найкраще рішення багатьох проблем, пов'язаних з безпліддям, на сьогоднішній день. У 21 столітті, дана процедура міцно завоювала найвищі позиції в репродуктивній медицині України. Тут проведення подібних процедур абсолютно законно і прописано в кількох державних документах. Саме тому в Україні приїжджає велика кількість іноземних громадян, для того щоб скористатися допоміжними репродуктивними технологіями (ДРТ) і випробувати всю повноту радості батьківства та материнства.
На сьогоднішній день, Україна переживає бум у галузі донації яйцеклітин і ЕКЗ жінок після 40. Згідно зі статистикою, тільки за минулий рік, більш 5000 представниць прекрасної статі, які перетнули кордон репродуктивного віку, змогли вдало завагітніти і народити здорових дітей за допомогою донації яйцеклітин і процедури ЕКЗ в Україні. Згідно з медичними даними, трохи більше 2% жінок після 40 років народжують дітей природним шляхом, тоді як понад 55% - справляються з цим завданням, вдавшись до допомоги допоміжних репродуктивних технологій. Величезною перевагою штучного запліднення на території України є те, що, під час проведення програми ЕКЗ, використовуються тільки свіжі яйцеклітини, що не заморожені! Цей фактор істотно підвищує шанси на успішну вагітність.
Навіщо потрібна донація клітин
Донорство яйцеклітин (донація ооцитів) - процедура, під час якої для запліднення «in vitro» (у пробірці), безплідної жінки використовують яйцеклітини здорового донора. Донорство яйцеклітин може застосовуватися, коли яєчники пацієнтки, з різних медичних причин, не виробляють яйцеклітин, або ж після численних невдалих спробах ЕКЗ. Програма донації ооцитів також використовується в сучасній репродуктивній медицині для того, щоб виключити можливу передачу дитині різних генетичних захворювань, якими хворіє жінка, яка бажає завагітніти.
Програма ЕКЗ з використанням донорських ооцитів проводиться в наступних випадках:

 • синдром передчасного виснаження яєчників;
 • відсутність ооцитів (менопауза);
 • стан після проведення радіо- або хіміотерапії;
 • аномалії розвитку статевих органів;
 • ризик передачі спадкових захворювань;
 • невдалі програми ЕКЗ.

У даних випадках донорські яйцеклітини здорової жінки-донора, запліднюють спермою чоловіка безплідної пацієнтки, і отримані ембріони переносять в матку безплідної жінки або ж сурогатної мами. Даная процедура дозволена законодавством України.
У базу донорів потрапляють тільки детально перевірені, здорові жінки у віці 20 - 35 років, які мають своїх здорових дітей. Програма донорства ооцитів повністю анонімна. Пара, яка вдається до допомоги донора має доступ до наступної інформації донора клітин:

 • зростання;
 • вага;
 • колір і тип волосся;
 • колір очей;
 • група крові та резус фактор;
 • наявність сім'ї і дітей;
 • національність;
 • освіта;
 • рід діяльності.
 • Всі претендентки на донорство яйцеклітин в обов'язковому порядку проходять обстеження:
 • аналіз на визначення групи крові, резус-фактора;
 • клінічний аналіз крові, час згортання крові;
 • гінекологічне обстеження;
 • флюорографія;
 • огляд терапевта;
 • аналізи крові на ВІЛ, RW, гепатит В і С;
 • мазок на онкоцитологию шийки матки;
 • ультразвукової огляд органів малого тазу.

Додаткові обстеження донора проводяться за медичними показаннями.
Перша вагітність з використанням донорських яйцеклітин була успішно проведена в 1984 році. На сьогоднішній день, донація ооцитів активно розвивається і використовується у всьому світі. Це одна з найпопулярніших процедур при жіночому безплідді.