Агентство сурогатного материнства, логотип

 

+38 (095) 423-16-69
+38 (097) 139-84-86
Бесплодие – не приговор Суррогатное материнство Донация яйцеклеток Психологические аспекты Рейтинг клиник репродуктологии

Хочу стати сурогатною мамою

mama.jpg

Ви можете подати заявку на участь у програмі сурогатного материнства, і виносити дитину безплідній парі ...

 

Детальнiше...

 

Хочу стати донором яйцеклітин

donor.jpg

Донори яйцеклітин завжди залишаються анонімними, тобто пара, яка використовує біологічний матеріал сторонньої жінки, не знає і не бачить її ...

Детальнiше...

google.pngfacebook.pngvkontakte.png

anketa syrmam ua anketa donora ua

 

5494 

 

Сурогатне материнство і донорство яйцеклітин в Україні

Центр Сурогатного материнства «Мама +»

Центр «Мама +» запрошує українок на консультацію за темою «майбутня сурогатна мама або донор яйцеклітин»
Ми беремо на себе юридичний супровід, медичні аспекти і зобов'язуємося підібрати вам найвигідніший варіант в поєднанні з якістю послуг клініки.

Зараз у вас виникає купа питань: щодо законності сурогатного материнства і донорства яйцеклітини в Україні, безпеки процедури, конфіденційності. Ми допоможемо вам прийняти рішення про донорство яйцеклітини або про сурогатне материнство у всеозброєнні, володіючи повною інформацією.

Сурогатне материнство в Україні - умови, ціни, і інші питання

В Україні жіноча праця цінується нижче чоловічої - і це зовсім неправильно. Тому, ми пишаємося, що можемо надати українкам роботу, що несе світу добро і життя, де жіноча стать - перевага. Адже важливість вчинку - стати донором яйцеклітини або сурогатною матір'ю - складно переоцінити. Його значення тільки підкріплюється високою вартістю роботи. А відчуття того, що ви привнесли в чиєсь життя сенс, подарувавши зневіреним людям довгоочікуване щастя бути батьками - безцінна.

 

 

Хто може стати сурогатною мамою?

Щоб стати сурогатною мамою - вам має бути 20-44 років, а для донора яйцеклітини цей вік становить 18-29 років. Ви маєте бути здорові, без шкідливих звичок, мати здорову дитину, народженого природним шляхом. Для донорства яйцеклітини важлива також приємна середньостатистична зовнішність. Для сурогатної матері зовнішність не важлива, але є вимоги ваги, адже наша мета - забезпечити вам безпечну і легку сурогатну вагітність. Для цього, до речі, ми даємо гарантію того, що ви отримаєте повне медичне обстеження - абсолютно безкоштовно. Гарантуємо компенсацію проїзду по Україні туди і назад.

Крім відомостей про законність процедур, інформації про безпеку сурогатної вагітності, ми розповімо вам - які варіанти і можливості для збереження повної конфіденційності у вас є. В Україні сурогатне материнство і донорство яйцеклітини все ще зтикаються з нерозумінням. Хоча більшість країн цивілізованого світу вже змінила до них ставлення і сприймає як донорство крові - благородний вчинок. Основний страх майбутньої сурогатної мами - реакція знайомих і сусідів. Ми допоможемо вибрати варіант, за якого ваша конфіденційність буде повною і про вашу сурогатну вагітність не дізнається ніхто.

Ми пропонуємо можливість стати партнером клінік репродуктивної медицини, які розраховані на європейський ринок з міжнародними стандартами якості. І працюємо для того, щоб українські жінки могли свідомо і зважено вибрати сурогатне материнство або донорство яйцеклітин - як оптимальний, безпечний і гуманний спосіб забезпечити себе і свою сім'ю.